2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فراکشنال همون سی او دو؟؟

یک خیابان کرده مجنونم🌷 تو می دانی کجاست؟/ آن خیابان کوی جانان قطعه ای از کربلاست 🌷یک خیابان دل ربوده از تمام عاشقان 🌷 هست آنجا جای پای مهدی صاحب زمان🌷 یک خیابان گشته تنها جلوه گاه عالمین🌷 یک طرف قبر ابوالفضل یک طرف قبر حسین 🌷کاش در بین دو شاهد عمر پایان می گرفت🌷 کاش جانم را اجل در آن خیابان می گرفت 😢
ممنون که جواب دادی دوست عزیز خدا رو شکر که جواب داده  شما هم فرکشنال میری؟جلسه ای چند؟

بله من ي ترك قرمز دارم ك جديده براي اون ميرم اگر تفاوتشو تو جلسه ي دومم ببيني تعجب ميكني عكسشو دارم خخخ

جلسه اي ٣٠٠عزيزم

2738
گاهي همزمان با co2استفاده ميشه همون RFفركشناله

سی او دو افتضاحه 😬 

یک خیابان کرده مجنونم🌷 تو می دانی کجاست؟/ آن خیابان کوی جانان قطعه ای از کربلاست 🌷یک خیابان دل ربوده از تمام عاشقان 🌷 هست آنجا جای پای مهدی صاحب زمان🌷 یک خیابان گشته تنها جلوه گاه عالمین🌷 یک طرف قبر ابوالفضل یک طرف قبر حسین 🌷کاش در بین دو شاهد عمر پایان می گرفت🌷 کاش جانم را اجل در آن خیابان می گرفت 😢
سی او دو فرکشنال انگار اشعه به امواج کوچیک تقسیم میشه و اثرش بیشتر و زخم هاش کوچیکتره

😲😲😲

بله من ي ترك قرمز دارم ك جديده براي اون ميرم اگر تفاوتشو تو جلسه ي دومم ببيني تعجب ميكني عكسشو ...

چه خوب اسم دکترت میگی عزیزم

اگه دوست داشتی عکسش واسم تو خصوصی بفرست چون من خ تردید دارم میترسم ج نده همسرم شماتتم کنه

2706