2733
2739

سلام خانوما

الان چند روزی هست هر برنامه ای بخوام نصب کنم دانلود میشه 

بعد بخوام نصبش کنم این ارور میاد 

There is a problam to parsing the package

معنیشم اینه 

ی مشکل در تحلیل بسته وجود دارد

حالا چطور رفعش کنم؟

هنگامی که خدا انسان را اندازه می گیرد، متر را دور قلبش می گذارد نه دور سرش😍😍😍

گوشیت پر نیست

آنچه خواهی از او خواه و آنچه طلبی از او طلب، به نظری صد هزار حاجاتت روا نمايد و به التفاتی صد هزار درد بی درمان دوا کند و به انعطافی زخم‌ها را مَرهم نهد و به نگاهی دل‌ها را از قيد غم برهاند، آنچه کند او کند ما چه توانيم کرد، يَفعل ما يَشاء و يَحکُمُ ما يُريد است، پس سَرِ تسليم نـِه و توکّل بر رَبِّ رحيم بـه .    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پس نرم افزاری مورد پیدا کرده باید بری برای تعمییر

آنچه خواهی از او خواه و آنچه طلبی از او طلب، به نظری صد هزار حاجاتت روا نمايد و به التفاتی صد هزار درد بی درمان دوا کند و به انعطافی زخم‌ها را مَرهم نهد و به نگاهی دل‌ها را از قيد غم برهاند، آنچه کند او کند ما چه توانيم کرد، يَفعل ما يَشاء و يَحکُمُ ما يُريد است، پس سَرِ تسليم نـِه و توکّل بر رَبِّ رحيم بـه .    
گوشیت رو فلش دستی کن اما همه ی اطلاعاتت پاک میشه مثل برنامه ها پیاما مخاطبات عکسا البته هر چی تو حاف ...

اطلاعات گوشی رو انتقال بدم به رم بعد فلش کنم؟

2740
گوشیت رو فلش دستی کن اما همه ی اطلاعاتت پاک میشه مثل برنامه ها پیاما مخاطبات عکسا البته هر چی تو حاف ...

عکسا رو مموری هم میره؟

همه ی اطلاعاتت رو ب رم انتقال بده هر چی ک داری  من خودم از مخاطبام هم ی فایل ذخیره همیشه تو رم ...

مخاطبام که روی سیم هستن 

ولی باید اطلاعاتم رو ببرم روی رم 

با فلش درست میشه؟

مخاطبام که روی سیم هستن  ولی باید اطلاعاتم رو ببرم روی رم  با فلش درست میشه؟

با فلش دستس تو خونه خودت امتحان کن اگه مجدد هنگ کرد باید ببری موبایلی فلش نرم افزاری انجام بده

با فلش دستس تو خونه خودت امتحان کن اگه مجدد هنگ کرد باید ببری موبایلی فلش نرم افزاری انجام بده

مرسی

2706