2733
2734
عنوان

خانمای باردار یه لحظه میایین?.?

115 بازدید | 9 پست

سلام 

من سونوی ان تی و انومالی دادم هفته بیست و یک هستم وسونوهام نرمال و سالم بود ولی ازمایش غربالگری ندادم حالا همسرم تازه میگه میترسم چرا از ندادی منم میخوام فردا برم ازمایش بدم میگن تاهفته 22وقت هست به نظرتون میتونه خطری باشه?؟؟؟؟؟؟

خدایا همسرم و پسرم و نی نی تو دلمو به خودت میسپارم خدایا شکر

من توازمایش گفتن پسرم مونگلی داره ولی سونوسالم نشون داد خیلی ازمایش هام مشکلات رومشخص میکنه ان شاءالله که چیزی نیست ولی فکرکنم تا20وقت داشتی

میشه لطف کنید برای سلامتی مادرم یه صلوات بفرسید ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی تاالان همه چی نرمال بوده باهمسرم ددمورد نی نی صحبت میکردیم نمیدونم بحث چطور به ازمایش رسید که حالا استرس برش داشته من خودم میگم مطمئن هستم سالمه میبینم خیلی میترسه میگم فردا برم بدم خیالش راحت شه 

2728
من توازمایش گفتن پسرم مونگلی داره ولی سونوسالم نشون داد خیلی ازمایش هام مشکلات رومشخص میکنه ان شاءال ...

تو سونو نوشته 18تا22

عزيزم چيزي نيست

معمولا سونو ها سالم باشن خوبه

ولي هنوز هم وقت داري بري 

حتما برو آزمايشو بده ايشالا چيزي نيست 

ولي به دلت بد راه نده سونو هم دقيقه

از دكترت هم بپرس

آيا خداوند براي بنده اش كافي نيست؟

خودم سرپسر اولم حتی امینوسنتز هم شدم ولی اونموقع تو سونوها مشکل نشون میداد دکتر از مینوشت ولی این یکی همش سالم بود منم گعتم اگه مشکل بود دکتر میگفت باید از بدی دیگه

خودم سرپسر اولم حتی امینوسنتز هم شدم ولی اونموقع تو سونوها مشکل نشون میداد دکتر از مینوشت ولی این یک ...

ولي آزمايشو بده حتما كه دل چركين نباشي

2738
اره فردا میرم میدم راستی بعداز ظهر میتونم بدم دیگه اره؟؟؟؟؟؟؟

از جايي كه مي خواي بري بپرس

از نظر آزمايش كه فرقي نميكنه هر ساعتي باشه مشكلي نداره ظهر هم ميشه خون داد