2733
2734
عنوان

جاروبرقي بوش

304 بازدید | 22 پست

سلام

كيسه جاروبرقي رو عوض كردم،ولي تا روشن ميكنم چراغ زباله ش هم روش ميشه، و صدا ميده و مكش نداره(نميدونم كيسه رو بد ميذارم يا ....)

مهمون دارم،نميتونم صبركنم تا همسرم بياد،كسي ميتونه كمكم كنه؟؟؟

ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزيزم احتمالا بد  انداختي

خدا جونم هزار مرتبه بخاطر پسر كوچولوم شكر پسرم مامان عااااشقته🙏🏻خودت حافظ و نگهدارش باش🙏🏻دامن همه منتظرارو سبز کن🌹خاله ها برای سلامتی پسرم میشه یه صلوات بفرستید🌹
استارتر منم سوال از شما دارم هر کیسه رو وقتی کامل پر میشد میندازی دور یا بازم استفاده میکنی؟

جاروبرقیه من یدونه کیسه داشت ولی رفتم یه بسته یکبار مصرف خریدم 9 هزارتومنه 5 تا توش داره هروقت پر میشه یدونه دیگه میندازم توش

16 فروردین تولدمه😍خداجونم یعنی میشه هدیه روز تولدم یدونه نی نی خوشمل بهم بدی😞           میشه برای نی نی دارشدنم یدونه صلوات مهمونم کنی؟
هنوز كيسه نگرفتم،از كيسه هايي كه توو جعبه بوده دارم استفاده ميكنم

حتما بد انداختی اون سره گرد کیسه رو بنداز تو سره گرده داخل جاروبرقی بعد درشو ببند

16 فروردین تولدمه😍خداجونم یعنی میشه هدیه روز تولدم یدونه نی نی خوشمل بهم بدی😞           میشه برای نی نی دارشدنم یدونه صلوات مهمونم کنی؟
چه ارزون خریدی

نمیدونم تابستون خریدم 5 تا توش داشت خیلیم جنسش خوبه از اونموقع تا الان عوضش نکردم پر نشده