2733
2739
عنوان

هفته دیگه زایمان میکنم میشه بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 737 بازدید | 77 پست
سزارین میشی، سعی کن راه بری اصلا خودتو ننداز به سختی هم که شده پاشو اولش سخته و اذیت میشی، ولی بع ...

چرا باید راه برن 

چون بیش از حد صبوری گمان کردند هیچ احساس نمی کنی ....  دوستان کاربری واگذار شده به تاریخ تاپیکا دقت کنید هی از من سوال نپرسید 😑😑😑
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😍😍😍وای نی نی های ما فقط یه روز تفاوت داررررن 

ای جانم 😍😍آره چ جالب🤗🤗

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرا عهدیست با جانان که تا جان در بدن دارم🌺🌺🌺 هواداران کویش را چو جان خویشتن دارم 
2731

انشاالله به سلامتی زایمان کنی بعد زایمان وقتی سوند روازتون  جدا کردن بلند شو چند قدم راه برو اولین چیزی هم که میخوری  سعی کن خرما بخوری فلاکس چای ببر باخودت با نبات که بخوری 

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.
2740

سلام عزیزم به سلامتی انشاالله.منم واسه دخترم سزارین شدم .آره بی حس میشی تا دو ساعت بعد عمل هم دردی نداری ولی با از بین رفتن بیحسی یه خورده درد داری.شکمت کوچک میشه به مرور .اصلا از گن استفاده نکن که چسپندگی میاره

خدیا بعد پنج سال ناامیدم نکردی و دخترمو بهم دادی.هزاران مرتبه شکر.خدایا دوباره میخوام مامان بشم .اینبارم ناامیدم نکن.و هیچ وقت هم ناامید نمیشم.

عزیزم بدترین چیز بعد زایمان سزارین معمولا نفخ بعد عمل هست

چه بیهوشی چه بی حسی

چون حرکات روده کم میشه و باعث نفخ میشه

سعی کن بعد عملت هرچه زودتر راه بیافتی

حتی تو بیمارستان سعی کن چند قدمی راه بری

دمنوش نبات و نعناع برای نفخ ت عالیه

ان شاالله که زایمان خوبی داشته باشی

گاهی گمان نمیکنی، ولی خوب می شود....... گاهی نمی شود،که نمی شود که نمی شود..... گاهی هزار دوره دعا،بی اجابت است............ گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود............. قیصر امین پور

عزیزم من دوران بارداری بیست کیلو اضافه کردم یعنی 58 بودم 78 شده بودم بعد زایمان اصلا گن نبستم الان بچم دو سالشه تقریبا یک ساله وزنم 58 شده باز،دلیلش شیر دادنم بود شیرم خیلی کم بود ولی شدیدا پربار بود الان یه ذره شکمم ندارم

تیکر به وقت سزارین
2706