2733
2734
عنوان

دکتر زنان عالی در شیراز

25623 بازدید | 39 پست

دستان یه دکتر زنان عالی خانم در شیراز بهم معرفی کنید

خوش اخلاق و مسیولیت پذیر و دستش خوب باشه 

تمام‌زندگی من👈🏻👈🏻.   👨🏻‍💼همسرم.     👦🏻پسرم.    🧒🏻دخترم. خدایا شکرت🙏

سلام دکتر عمویی.

هروقت که دستت از همه‌جا کوتاه شد با همه‌ی وجودت بگو:وَأُفَوِّضُ أَمْرِ‌ی إِلَى اللَّـهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِیرٌ‌ بِالْعِبَادکارم را به خدا می سپارم،خداوند بینا به بندگان است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چرا باردار نمی پذیره ؟ 

نمیدونم. فقط مشکل زنان. باردار هم برا یه مشکل بره ج میده ولی اینکه تحت نظرش باشه و زایمان کنه قبول نمیکنه.

خانمها به این پیج اینستا سربزنید.مطالبش برای همسرداری و فرزندپروری مفیده      hamsardari1@

عزیزان اگه واسه تعیین جنسیت کسی هم میشناسید معرفی کنید

هروقت که دستت از همه‌جا کوتاه شد با همه‌ی وجودت بگو:وَأُفَوِّضُ أَمْرِ‌ی إِلَى اللَّـهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِیرٌ‌ بِالْعِبَادکارم را به خدا می سپارم،خداوند بینا به بندگان است.
2738
دور پزشکهای درمانگاه مطهری رو خط بکش  وقت تلف کردنه

چرا عزیزم؟

من پیش مریم پیشوایی می رم بعد مشکلی تو خونرسانی جفت به جنین دیده دکتر پایدار به خانم دکتر گفتم یه نامه بدین لطفا برای خانم دکتر وفایی تو سونو بشم پیشش یه بار

نامه داد ولی بهم گفت دیگه مطب من نیا

چرا عزیزم؟ من پیش مریم پیشوایی می رم بعد مشکلی تو خونرسانی جفت به جنین دیده دکتر پایدار به خانم دکت ...

شلوغه 

از هفت خوان رستم باید رد بشی 

سرشونم خیلیییییی شلوغه 

اندیشه نیک، گفتار نیک، کردار نیک 
شلوغه  از هفت خوان رستم باید رد بشی  سرشونم خیلیییییی شلوغه

دکتر وفایی سونو هاش تو ایران رودست نداره

من تخمدونام ضعیفه پیش فرحناز صحراییان میرم فقط واسه پریودم مدروکسی داده این ۶ ماهیهم که زیر نظرشم فقط به قرص۶۰ تایی دارچین با ۶۰ تا کروم داده بهم. گفتم میخوام بارداربشم گفت تا ۴ ماه پیشگیری نکن اگه نشدی دباره بیا پیشم داروت بدم.شما اگه دکتر بهتری میشناسید توروخدا معرفی کنید