2733
2739
عنوان

عفونت

150 بازدید | 8 پست

سلام خانوما من ٢ هفته پيش در و ا ژ ن م قسمت بيروني يك جوش سفت درومد بعدش درست شد ولي مثل يه جوش رنگ پوستي يود رفتم دكتر گفت عفونت داري و سفكسيم ٤٠٠ و پماد موضعي نستاتين و كوريتلومازول داخلي داد، الان ٨ روزه از درمانم ميگذره اون جوش مثل افت دهن سفيد شده، به نظرتون كي از بين ميره ى آيا استخر ميتونم برم؟

نننههههععع نرو استخر از استخر کثیف تر و چندش آورتر مکان نداریم😷😷 خدای نکرده کارت به بستری شدن میرس ...

واي واقعا؟ من چند روز پيش هم پري شدم ، فكر نميكنم عفونت داشته باشم چون اگه داشتم يا دير يا مانع پري شدن ميشد

من علايم عفونت ندارم اصلا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واي واقعا؟ من چند روز پيش هم پري شدم ، فكر نميكنم عفونت داشته باشم چون اگه داشتم يا دير يا مانع پري ...

نمیدونم من وقتی هشت سالم بود می رفتم استخر از اونجا آلودگی وارد بدنم شد تا الان که ۲۴ سالمه خوب نشدم، فقط کافیه یکم آلودگی بره تو تنم یالباس زیرم کثیف شه

اگه خیلی دوست داری بری استخر یه چن وقتی صبر کن کامل خوب بشی بعد 

خدایا جوری هوامو داشته باش که خودمم باورم نشه 🙏
2742
نمیدونم من وقتی هشت سالم بود می رفتم استخر از اونجا آلودگی وارد بدنم شد تا الان که ۲۴ سالمه خوب نشدم ...

دكتر رفتين؟ 

من مسابقه دارم اخه چيكار كنم

دكتر رفتين؟  من مسابقه دارم اخه چيكار كنم

آره تا دلت بخواد ولی همشون موقتی بود😔😔 

آها پس برو ولی بعدش خیلی مراقبت کن تا عفونت نکنه خدای نکرده، اگرم دیدی یکم داره بدتر میشه کلا نرو

آره تا دلت بخواد ولی همشون موقتی بود😔😔  آها پس برو ولی بعدش خیلی مراقبت کن تا عفونت نکنه خدا ...

عزيزم كدوم شهري؟؟؟ ازدواج كردي؟

مرسي از راهنماييت

عزيزم كدوم شهري؟؟؟ ازدواج كردي؟ مرسي از راهنماييت

من خراسانم مجردم هستم گاهی فک میکنم اگه متاهل بشم باید جلوی مطب تمام دکترا زنبیل بزارم😂😂😂

2740
من خراسانم مجردم هستم گاهی فک میکنم اگه متاهل بشم باید جلوی مطب تمام دکترا زنبیل بزارم😂😂😂

من تبريزم اگه اينجا بودي يه دكتر خوب معرفي ميكردم

نه ايشالا خوب شي