2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا مبارک خدایا یعنی می شه این ماه من ازاین تایپک ها بزنم یاامام رضا ببین حالم وضامن شو شفاعتم را بکن حتما خدا حرفت وقبول می کنه

پدرم دنیا بی تو چقدر خالیست😭😭😭😭😭😭
2728

واییی جونم خب خداروشکر امروز یه بی بی چک مثبت دیدم مبارکت باشه عزیزم😍😍😍🤰🤰🤰🤰🤰🤰 برای ماهم دعاکن راستی علائمت چیه چندروز ازپریودت گذشته 

میشه دخملی تودلیم یه صلوت بفرستیدسالم بیادبغلم‌😍😍😍😘😘
2740
واییی جونم خب خداروشکر امروز یه بی بی چک مثبت دیدم مبارکت باشه عزیزم😍😍😍🤰🤰🤰🤰🤰🤰 برای ماهم دعا ...

صبحا یکم تهوع که جدی نمیگرفتم 4روز از موعودم میگذره

من ماه اول اقدامه. ی حسی بهم میگه این ماه باردار نمیشم😑 شوهرم خیلی مشتاقه .... شما چن وقته اقدامی؟

راستش من 4ماهه عروسی  کرده بودم حامله نشدم ماه قبل رفتم پیش یکی از این مامایی قدیماا که از پایین و با گیاه درملن میکنن رحمم بدجوری باد کرده بود 6جلسه رفتم که کاملاا باد رحمم خوابید بعد از پایین معاینه کرد گفت رحمم دوشاخه ولی باردار میشم فعلا که گفته این ماه باردار میشم اگه نشدم بعد پری م بازم برم پیشش یه درمان دیگه از پایین میزاره اوندفعه دیگه حتما حامله میشم ...من بش اعتماد دارم چون یه دیوارو کلا ورقه چسبونده هرکی که میره پیشش بعدش حامله میشه میره اسمشو اونجا مینویسه