2737
2734
عنوان

نظرسنجی در مورد اسم دختر

| مشاهده متن کامل بحث + 520 بازدید | 54 پست
دوست دارم جدیدم هم  باشه  مثلا پریماه و پرستار خیلی قشنگه ولی بعد بهش می گن پری اصل ...

پرستار اشتباه شده 

پریناز

تمام‌زندگی من👈🏻👈🏻.   👨🏻‍💼همسرم.     👦🏻پسرم.    🧒🏻دخترم. خدایا شکرت🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پرستار اشتباه شده  پریناز

همون پرنسا بزار

منم خیلی خوشم اومد

بکی از کاربرام پانیسا نوشته بود از اونم خوشم اومد

خدایا همیشه دستامو بگیر...خودت میدونی ولم کنی مث شیشه میفتم تیکه تیکه میشم...
2731
دوست دارم جدیدم هم  باشه  مثلا پریماه و پرستار خیلی قشنگه ولی بعد بهش می گن پری اصل ...

پارلا:درخشنده و نورانی

پانیا:محافظ

پادینا:پونه

پینار :سرچشمه

اگه جدید دوس داری اینام هست البته من دوس ندارم زیاد به نطرم پرنیا و پرنیان بهترین گزینست

دارم جهان را دور میریزم/من قوم و خویش شمس تبریزم.

پرنسا 

🌹⚘ الله لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
2740

اون اسم درستش

Paransa هست

یعنی ستاره ی پروین بنظرم اگه میخوای بذاری حتما درست تلفظش کنین و اصالت اسم را حفظ کنین  من دوسش دارم

اصلا پرنس به شاهزاده مذکر گفته میشه

پرنسس شاهزاده خانومه

آهای مهربونا! عاشقتونم!