2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بستگی داره ادرار کی غلیظ باشه

ماله من روزه بودم قبل افطار مثبت شد

ولی فرداش عصر که روزه نبودم حتی هاله هم ننداخت چون کای اب خورده بودم

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
اگه از موعد بگذره چند روز هر وقت از روز بیبی بزنی مثبت میشه ، حتی شده در حد ی هاله .

پس یعنی امید وار نباشم عزیز؟؟؟

علایم شما چی بود

دعا کنید خدا از گرفتاری بزرگم نجاتم بده... قسمش بدین... 
2740

عزیزم اینکه میگن صبح 

بخاطر غلظت ادراره 

ب نظرم چند روز دیگه بزار

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی

من شیش ماه پیش ک باردار بودم با شوهرم رفتیم شام جگر خوردیم وقتی برگشتیم بی بی چک گذاشتم مثبت شد دو روز از موعدم گذشته بود اگر اشتباه نکنم 

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹
بستگی داره ادرار کی غلیظ باشه ماله من روزه بودم قبل افطار مثبت شد ولی فرداش عصر که روزه نبودم حتی ...

باردار بودین؟

باردار بودین؟

اره🙄

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
من شیش ماه پیش ک باردار بودم با شوهرم رفتیم شام جگر خوردیم وقتی برگشتیم بی بی چک گذاشتم مثبت شد دو ر ...

ای جانم

همین که پریودم تاخیر افتاد گفتم دوسه روز بگذره حتما نشون میده

اما منفی بود شوکه شدم

سلام من سه روز از پری گذشته بود بی بی منفی ازمایش مشکوک دوروز بعد هر دو مثبت شد

خاله جونا میشه سلامتی کوچولوم یه صلوات مهمونمون  کنین ممنون با ضربان قلبت زندگیمون ضربان جدید گرفت عشق مامان 
پس یعنی امید وار نباشم عزیز؟؟؟ علایم شما چی بود

امید و همیشه باید داشته باشی ... انشاالله ک بارداری و مثبت میشه عزیزم... 

من هیچ علامت خاصی نداشتم .. فقط دلم ی جور دیگه ترشی هوس میکرد ، همین ....