2737
2739
عنوان

سلام...خانما کسی عمل معده انجام داده آیا راضی بودین؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 25409 بازدید | 32 پست
من درخدمتم هرسوالی باشه وهرکمکی ازدستم بربیاد

سوال خاصی که الان بیشتر دودلیم به خاطر اینه که در هر صورت باید رژیم داشت باشیم....مس عمل کردن فقط کمک میکنه که از وزن اولیه پایین بیام درسته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تواسلیو رعایت کردن خیلی خیلی زیاده بای پس کمتره رعایت کردن 

سلام بلفی جان، عزیزم بعد عمل بای پس یا اسلیو میشه باردار شد؟ یا روزه گرفت؟ شما الان بعد سه سال هیچ مشکل معده ای ندارین الحمدالله؟ درد ناراحتی خدایی نکرده، بعد جای عملتون مونده؟ جاش میمونه؟ 

2731
سلام بلفی جان، عزیزم بعد عمل بای پس یا اسلیو میشه باردار شد؟ یا روزه گرفت؟ شما الان بعد سه سال هیچ م ...

سلام 

من بعد ازاسلیو باردار شدم

درمورد روزه بین دکترها اختلافه یک سری میگن میشه یک سری میگن نمیشه 

من خداروشکر مشکلی ندارم 

جای عمل در حد 1/5سانت و چهارتابخیه تکی مونده 

هرچی آرزوی خوب مال تو 
من اسلیو انجام دادم

سلام بلفی جان

یه سوال داشتم

یه جاهایی خوندم نوشته بودن حتی بعد از چند سال با اینکه اشتهاشون برگشته بعد ار اسلیو 

و راحت غذا میخورن 

اما نمیتونن بازم یه لیوان آب راحت بخورن 

دلیلش چیه?

ممنون میشم راهنمایی کنی

ساده و بی ریا
سلام بلفی جان یه سوال داشتم یه جاهایی خوندم نوشته بودن حتی بعد از چند سال با اینکه اشتهاشون برگشته ...

سلام 

خوب معده بافتش مثل جوراب فرض کن متاسفانه گشاد میشه و اسلیو ریزه خواری میاره حتی اگر نباشی بعد دایم میخوری کالری میگیری و چاق میشی

هرچی آرزوی خوب مال تو 
2738
سلام  خوب معده بافتش مثل جوراب فرض کن متاسفانه گشاد میشه و اسلیو ریزه خواری میاره حتی اگر نباش ...

ممنونم جواب دادی

من ۸۶ کیلو با قد ۱۶۷

زانو چپم درد دارم 

انحراف زانو دارم

خیلی دارم اذیت میشم

موندم چیکار کنم

ساده و بی ریا
ممنونم جواب دادی من ۸۶ کیلو با قد ۱۶۷ زانو چپم درد دارم  انحراف زانو دارم خیلی دارم اذیت می ...

رژیم بگیر اسلیو کنی باید همیشه رژیم باشی باز پس فرقی نداره

هرچی آرزوی خوب مال تو 

سلام. من سال 94 عمل اسلیو انجام دادم. در عرض 9 ماه 58 کیلو کم کردم. بلافاصله بعد از کم شدن وزنم. باردار شدم..بارداری اولم هیچ مشکلی نداشتم و اضافه وزنم پنج کیلیو بود. ولی سر بارداری دومم وزنم شدیدا رفت بالاو الان 105 کیلو شدم. و دوباری ب فکر عمل هستم

شبانه روز غصه میخورم. خیلی ریزه خواری میکنم

نهایت سه چهارم لیوان من که هفت سال از عملم میگذره

عزیزم مشکل معده یا گوارشی چیزی پیدا نکردی بعد از ۷سال؟اشتها باز مثل اول برمیگرده؟ میگن عوارض داره به خاطر همین از شما که هفت سال گذشته سوال کردم

عزیزم مشکل معده یا گوارشی چیزی پیدا نکردی بعد از ۷سال؟اشتها باز مثل اول برمیگرده؟ میگن عوارض دا ...

نه مشکل ندارم گاهی رفلاکس که اونم هرآدمی ممکنه داشته باشه 

نه مثل اول برنمیگرده 

و عوارض در حد ریزش مو هست اونم با دارو قابل کنترل میشه

هرچی آرزوی خوب مال تو 
2706