2737
2739
عنوان

دكتر زنان زايمان خوب در انديشه و شهريار

| مشاهده متن کامل بحث + 51178 بازدید | 100 پست
چه جالب،نشنيده بودم اسمشونو،خيلي خوب هستن؟اخلاقم برام مهمه خيلي اما خب كارش هم ميخوام خوب باشه واقعا ...

واقعا خوش اخلاق بودن بااینکه من آخر وقت زایمان کردم خیلی باروحیه بودند درمورد بیمارستان که من راضی بودم اتاق  Vipبودخدماتشون خوب بود

دنیا همه هیچ واهل دنیا همه هیچ.ای هیچ برای هیچ درهیچ مپیچ
واقعا خوش اخلاق بودن بااینکه من آخر وقت زایمان کردم خیلی باروحیه بودند درمورد بیمارستان که من راضی ب ...

مرسي از توضيحاتت عزيزم،ببخشيد يه سوال ديگه: هزينه بيمارستانتون كلا چقدر شد؟؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مرسي از توضيحاتت عزيزم،ببخشيد يه سوال ديگه: هزينه بيمارستانتون كلا چقدر شد؟؟؟

من سال ۹۴ زایمان کردم اون سال ۴۶۵۰ شد اگه با قسمت حسابداری بیمارستان تماس بگیرید حتما راهنماییتون میکنن

2731

سونوهیستروگرافی و هیستروگرافی یا عکس رنگی رحم یا (HSG) با بی حسی یا بیهوشی ، بدون درد و بدون خونریزی ، با کتتر  مخصوص
در کرج طالقانی ، میانجاده ،  فردیس و  تهران صادقیه .

سونوهیسترو گرافی   توسط متخصص خانم

اکوکاردیوگرافی قلب جنین توسط فوق تخصص قلب و متخصص رادیولوژی فارغ التحصیل امریکا .

آمنیوسنتز

غربالگری اول و دوم

انجام پاپ اسمیر همراه عکس رنگی رحم

09192955748

09123596164  خانم گودرزی کارشناس رادیولوژی مشاوره تخصصی و انجام  هیستروگرافی . داکتوگرافی . هیستروسونوگرافی .

مشاوره تلفنی ، پیامکی و تلگرام

@akserahembidard

http://iumsradiology88.blogfa.com

عکس رنگی رحم
2738
اره دقيقا منم انديشم دنبال يه دكتر خوب ميگردم

خانومی من رفتم پیش همین دکتر خیاط زاده.فوق العاده دکتر خوش اخلاق وکار بلدی هستن.خیلی هم شوخ طبعه.واسه ی بیمار کاملا وقت میذاره وبه همه ی حرفات گوش میده.توصیه میکنم بری پیشش.مطبش نرسیده به شاهد شرقی ساختمون پرشین

یه"آنه"ی درون دارم.که نمیدونه با تکرار غریبانه ی روزهاش چه غلطی بکنه  
عزیزم دکتر فاطمه حکیمی فاز سه.من پیش ایشون رفتم بسیار خوش اخلاق هستن بیمارستان ابن سینا وپیامبران زا ...

آره خوش اخلاق هست ولی خیلی خیلی بی مسئولیت هستند،من کل بارداریم رو تحت نظرایشون بودم وقراربود که سزارین من روهم خودشون انجام بدن ولی 2هفته مونده به زایمانم ایشون رفتند مسافرت وگفتندیک هفته ای برمیگردند بدون اینکه حتی شماره تماسی بهم بدن که اگه مشکلی بود تماس بگیرم وتازایمانم هم برنگشتند و من دربه در با استرس دنبال یه دکتر بودم که زایمانم رو انجام بده آخرشم یه دکتر پیدا کردم که هیچ شناختی ازش نداشتم ولی خدارو شکر دکتر خوبی بودند.

آره خوش اخلاق هست ولی خیلی خیلی بی مسئولیت هستند،من کل بارداریم رو تحت نظرایشون بودم وقراربود که سزا ...

ای بابا بدشانسی اوردید زمان زایمان من با اینکه 

پدر همسرشون فوت شده بود ولی شماره داد بهم

2706