2737
2734
عنوان

دیگه خسته شدم ازدست پسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 635 بازدید | 35 پست
بردم تا نوار ازمغزش گرفتن هیچ مشکلی نداره

مشکل سیستم گردش خون که تو پست بالایی همین پستت گفتن می تونه باعث بالا رفتن فشار خون در مغز و سردرد شدید بشه . این رو بررسی کردین ؟ چون میگی به سرش میزنه و موهاشو میکشه میگم ممکنه سردرد شدید داشته باشه.

پیش دکتر "شاه فرهت" بردین ؟ معمولا چیزای خیلی خاص رو خوب تشخیص میده . کلا همه میگن بچه رو حداقل یک بار پیشش ببرین .

میگن مجازی ه . نگفتن الکی ه. واقعی ِ واقعی ه.
سلام ببخشید پست میذارم ولی گفتم شاید اینو بخونید خیالتون راحت میشه  خواهرزاده من اینطوری بود ...

بچه جاری منم همینطوربودتابیداربودفقط وفقط گریه میکردچنان که کبودمیشدبراخوابش گهواره روقبول نداشت داخل پتومیپیچیدن دوطرفشومیگرفتن وچنان تکونش میدادن من میگفتم قطعاضربه مغزی میشه.6ماهش که شدخوب شدانگارمنتظرماه شش بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه جاری منم همینطوربودتابیداربودفقط وفقط گریه میکردچنان که کبودمیشدبراخوابش گهواره روقبول نداشت داخ ...

دقیقا همینطوره

اصلا جیغ و گریه میکرد که انگار کسی داره خفش میکنه

خواهرم گریه میکرد میگفت این زنده نمیمونه 

اما 6 ماهه که شد کم کم خوابش بهترش شد و دیگه گریه نمیکرد الی گشنش میشد

😎 67 روز پیش تولدم بود اونایی که کادو ندادن امروز اماده کنند 😎

پسرمنم قبل خواب دل درد میگرفت کولیکدز و با یکم گریمسچر بهش میدادو دلشو با روغن ریتون میمالیدم با ی دستمالم دورشو میبشتم میگرفتم بغلم شکمشو ب شکمم مبچسبوندم اروم تکونش میدادم خوابش میبرد

دیفین هیدرامین تو ماه پایین بدتر بچه رو نااروم و بی قرار میکنه.سعی کن ندی بهش

با کسم  اما بی کسم
2731

عزيزم براي خوابش ننو ببند.تو اينترنت هم بزن عكسش مياد. مثه اين ننوهاي عشايري

منم برا بچم بستم و اونو تكون ميدادم راحت شدم به زندگيم رسيدم

حتما به شوهرت بگو جايي تو خونه پيدا كنه برا دو طرفش. محكم گره بدين