2733
2734
عنوان

دیگه خسته شدم ازدست پسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 635 بازدید | 35 پست
اره تمام دکترای ناب مشهد رورفتم خداشاهده

شما مشهدی؟دکتر امیریان هم بردی؟واقعا فهمیده است و دستش هم سبکه

خدایا به من بفهمان که بی تو چه میشوم اما نشانم نده......خدایا هم به من بفهمان هم نشانم بده که با تو چه میشوم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رفلاکس نداره

عزیزم بچه داری واقعا سخته و بدتر از اون اینه که بچت نا آروم باشه. ولی خواهشن داروی خواب آور نده بهش خیلی ضرر داره. انشالا زودتر خوب میشه. قدیمیای ما میگن بچه تا 4 ماهو ده روزش رد بشه نا آرومیش تموم میشه. یکم دیگه تحمل کن

ته قصه خودشو پیدا کرد اون که بین جمعیت گم شده بود.....اونی که به جای زخمای خودش مرهم زخمای مردم شده بود......چه دقیقه هایی که با حسرت بین آدمای خوشبخت گذشت........کی میتونه حالتو درک کنه کی میدونه که چقدر سخت گذشت
2731
اره ایشون گفتن نفخش بالاست

شکمشو با روغن زیتون ماساژ بده. حوله گرم بزار رو شکمش. خودت هم چیزای نفخ دار نخور

ته قصه خودشو پیدا کرد اون که بین جمعیت گم شده بود.....اونی که به جای زخمای خودش مرهم زخمای مردم شده بود......چه دقیقه هایی که با حسرت بین آدمای خوشبخت گذشت........کی میتونه حالتو درک کنه کی میدونه که چقدر سخت گذشت
اره میدونم ولی چاره ای ندارم تمام داروهای گیاهی خواب اور رودادم تاثیر ندتره

تو رو خدا دیفن نده

الان متوجه نمیشی وقتی دیرتر به حرف بیاد دیرتر راه بیفته اوتیسم و مشکلات ذهنی و ....

خدایی نکرده کوچکترین مشکلی براش پیش بیاد حاضری یک عمر نخوابی بچت سالم باشه

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!
عزیزم بچه داری واقعا سخته و بدتر از اون اینه که بچت نا آروم باشه. ولی خواهشن داروی خواب آور نده بهش ...

دست تنهام مجبورم خودم 20کیلو کم کردم جون نمونده برام

💘عشق من پسرمه💋💋💋
همش روی پامه تا میزارم زمین بیدارمیشه نه گهواره قبول میکنه ونه پستونک هیچی 

نمی خوام بترسونمت ولی یه پسر خاله دارم با این علایم معلوم شد یه سوراخ تو قلبشه دو سالگی عمل قلب باز کرد الآنم هزارماشالله لیسانس حسابداری از بهشتی گرفته و کاملا سالم و باهوشه ولی شمام حتما بچه ات رو از نظر قلب و کلیه چک کن 

دست سازه های من : @annabkala
2740

اصلا خواب آور نباید بهش بدی باید بفهمی مشکلی هست یا نه اونو حل کنی 

برای کولیک و نفخ کمکش کن باد شکمش رو خارج کنه پاهاشو تو شکمش آروم جمع کن بعد باز کن با این حرکت باد میده آروم میشه 

خودت غذاهای نفاخ زیاد نخور قطره نعنا هم کمک میکنه ولی نه برای همه بچه ها

اگه رفلاکس داره با دارو باید درمان کنی چون ممکنه باعث آسم تو بزرگی بشه اسید معده از مری میاد بالا و تو حالت شدید ممکنه یه کم تو نای بره و تو طولانی مدت خوب نیست

اگر موهاشو میکشه حتما شک نکن کوچولو از یه چیزی ناراحته حتما پیش متخصص اطفال خوب ببر 

مطمئن شو با شیر خودت سیر میشه بعضی مادرا شیرشون کمه متوجه نمیشن سینه شما الان باید سر ریز شیر داشته باشه

دیفن هیدرامین به بچه 3ماهه میدی?اینکارواصلا نکن مادر شدن همینه باید زجر کشید تابچه رو اروم کرد من پسر سه سالم هنوز شبا سه چهار بار بیدارم میکنه وخواب نداره.اروغش روبگیر .شکمش رودرجهت عقربه های ساعت ماشاژ بده .پوشکش رومرتب عوض کن یه ازمایش ادرار هم براش بده خدایی نکرده عفونت نداشته باشه

💖💖من به تمام خواسته هام میرسم ...چون خدای بخشنده ای دارم 💖💖
2706