2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه من و تو یاهستم هستش

نه عزيزم يوتل ست اشتباه شد

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست، برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه ست ؛آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند .                مهم نیست که چه مدرکی دارید ؛؛.                 مهم این است که چه درکی دارید.....
😁😁😁😁 فدااات

😘😘

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست، برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه ست ؛آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند .                مهم نیست که چه مدرکی دارید ؛؛.                 مهم این است که چه درکی دارید.....
2731
مگه میشه؟اتفاقا پخش اچ دی شون رو یوتلست دائم الپارازیته اما هاتبرد خوبه.فرکانس بده بهش

فرکانسم دادم نمیشه یکی دوباره فرکانسشو بزاره واسم

RPKHANMOHAMMADI@ایدی منه واسه گروه چالش پوست مو خانه داری تا عید لطفا پی ام بدید
ما جم باز نیستیم اینایی که گفتین قراره کجا برن

قراره رسیور اختصاصی بفروشن حدود۱تومن تازه شارژیه یعنی سال بعد باز حق اشتراک بدی.فقطم کانالای جمو میگیره.انگار ملت بیکارن اینقد هزینه کنن

مامان نیستم.سابق.😗😗
فکر کنم.۱۱۱۳۷بود.کی حفظه ببینه درسته یا نه

اره همین بود میزنم ولی هیچی شبکش اچ دی هستش ؟؟ ریسیورمون اچ دی نیست شاید به خاطر اونه

RPKHANMOHAMMADI@ایدی منه واسه گروه چالش پوست مو خانه داری تا عید لطفا پی ام بدید
2740