2733
2739
عنوان

درد شدید کمر باامپول hcg

5250 بازدید | 22 پست

دوستان من دوروزمونده ب موعد بیبی زدم وضعیتش یجوری بود...بعدش ی مارک معتبر ک همیشه برام جواب میداده استفاده کردم ومثبت شدو امروز باید پری میومد ک نیومد ....این ماه امپول hcg زده بودم والا. دوروز ک ب موعدم بود درد شدید کمر دارم کیا اینجوری شدن بااین امپول 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

امروز ب یکی از اشناهادکتر بود تماس گرفتم گف فردا بیا از بنویسم و سونو واژینال ک بعدتر انجام بدم ....گف اگ بارداری خارج از رحم باشه معمولا اینطور درد داره...کسی میدونه یعنی چی

اره عزيزم من ماه قبل و ي دوره زدم ، دوتا باهم البته دكترم هم اصلا خوب راهنماييم نكرد كه كي نزديكي د ...

باید یهفته هرشب بعد امپول نزدیکی وبعدش یک روز درمیان نزدیکی داشته باشی....ناامید نباش خواهرم دوره اول امپول زد ونشو ماه بعدش فقط قرص کلومیفن خورد وامپولو نزد وباردارشد

اره عزيزم من ماه قبل و ي دوره زدم ، دوتا باهم البته دكترم هم اصلا خوب راهنماييم نكرد كه كي نزديكي د ...

برمه جان ماهی ک امپول زدی نزدیک پریودت درد نداشتی ؟؟؟

منم بعد از زدن امپول کمردرد داشتم و باردار بودم ایشاله بارداری 

خدایا مرسی ازت ..خودت نگهدار بچه هام باش ...محمدطاها ...داداشی خیلی منتظرته ....امام رضا خیلی دوستت دارم 
2740
عزیز شما چند موعد بیبیت مثبت شد ؟؟؟دوره هات چند روزست 

از روز ۱۳ هاله انداخت وکم کم پررنگ شد

خدایا مرسی ازت ..خودت نگهدار بچه هام باش ...محمدطاها ...داداشی خیلی منتظرته ....امام رضا خیلی دوستت دارم 
منم بعد از زدن امپول کمردرد داشتم و باردار بودم ایشاله بارداری 

کمرم بد درد داره میترسم الکی بیبیم مثبته خداکنه ازم مثبت باشه میشه دقیقا علایمتو بگی و از چندم دوره درد کمرت شروع شد

سلام بچه ها ۵ شبه که کلومفین میخورم..اگر تا قبل از سوزن هاش سی جی نزدیکی داشته باشی موردی داره؟

آرامم کن خدا...تنها تو آرام کننده ای..تنها تو صبر دهنده ای...از حکمتت چیزی نمیدانم...تغییر ده حالم را به بهترین حال..دلتنگ  دخترم هستم که  فقط دو روز مال من بود و سهم خاک شد.🖤😭
یعنی 13 روز بعد از گذشت وقت پریودت 

۱۳ روز از زدن امپول 

سلام بچه ها ۵ شبه که کلومفین میخورم..اگر تا قبل از سوزن هاش سی جی نزدیکی داشته باشی موردی داره؟

ن عزیز موردی نداره ولی زیاد نزدیکی نداشته باشی یک شب درمیان باشه ک اسپرم همسرت ضعیف نشه

2706