2752
2734

خدایا شکرت که منم این روزارو دیدم🙏

نزدیک به دوسال پیش که بدترین اتفاق عمرم افتاد هیچ وقت دیگه فکر نمیکردم که مادر بشم اما شدم😢

روزای خیلی سختی بود

روزی که شوهرم بی بی چک خریدو من باهاش دعوام شدچون مطمئن بودم باردار نیستم و شوهرم و فرستادم تا جواب بی بی و ببینی و خودم زود اومدم بیرون لحظه ای که شوهرم اومد بیرون با اشک گفت رویا مثبت هیچ وقت یادم نمیره همون لحظه شوهرم سجده شکر گذاشت👼

روزی که رفتیم و صدای قلبشو شنیدن بعد افتادم تو خونریزی با خودم گفتم اینم از پیشم رفت و من لایق مادر شدن نیستم 😢اما به لطف خدا پسرم مامانشو سفت چسبیده بود و پیشم موند😍

روزی که رفتم سونو گرافی و گفت که پسره یه صدایی از ته ته دلم میگفت این همون پسرته که بعد از صبوری خدا بهت برگردونده🙏

و من تو اسمونا بودم👼👼👼

پسر قشنگم 👼جگر گوشم. 👼امیدم به زندگی نمیدونم خوشحال باشم که فردا میای بغلم یا بترسم که دارن از وجودم درت میارم😍

بلاخره بعد از این همه سختی رسیدم به تهش 😍😍

انشاالله خدا قسمت تمام منتظرا کنه وتمام باردارا بارشونو به سلامت زمین بزارن🙏🙏🙏

اگه یه ثانیه وقت دارید برای سلامتی پسرم و من یه صلوات بفرستی🙏🙏🙏🙏

فردا اگه لایق باشم برای همتون دعا میکنم😘😘😘😘😘

و دوباره مادر شدن زیباترین حس جهانم شد 

عزیزم ان شاءالله به سلامتی بغل بگیری نینیتو 😍

یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔                              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

انشالله به سلامتی به دنیا بیاد .  قدمش مبارک باشه 

صبح میشه این شب. باز میشه این در... گاهی اوقات اتفاقی تو زندگیت میوفته که زندگیت رو دو قسمت میکنه. قبل اون اتفاق،بعد اون اتفاق . خدایا تنها امیدمی

چشمم داشت از کاسه میومد بیرون برای تاپیک زدنت 😅

عزیز دلم من فکر کنم از ۳ ماه پیش باهات آشنا شدم یادمه که نگران بودی خداروشکر میکنم که الان شاهد تمام شدن دوره بارداریت و شکم قلمبگیت هستم 🤗🤗😍😍😍

از فردا یه فرشته کوچیک به اسم محمد نیکان به جمعتون اضافه میشه و چی بهتر از این که مامانی مثل تو داشته باشه!!شیطون و مهربون .خیللی خوشحالم از اعماق قلبم برای سلامتی تو و باباش و گل پسرت دعا میکنم ... مطمینم بهترین مادر دنیا میشی ...خدا یه عمر سایتو بالای سرش نگه داره 😻😻😻❤❤❤❤❤

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))