2737
2739
مهشید جون سلام من دوقلو باردار بودم و دو سری آمپول را زدم چون احتمال زایمان زودرس داشتم که همینطور هم شد سزارین ولی از لحاظ ریوی مشکلی نداشتند ولی یکی از قلها بی دلیل تشنج کرد در 3 روزگی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

و البته شنیدم توی ماه اخر تجویز میشه و بیشتر مواقع برای سزارینی ها....که بچه موقع دنیا اومدن مشکل تنفس نداشته باه یا مشکل کامل نشدن ریه....دکتر من اینجوری میگفت
2731
اخه من دلم می خواد طبیعی زایمان کنم و دختر گلم به موقع به دنیا بیاد. خیلی نگران دخترمم. تو رو خدا تو این روزا واسم دعا کنین اخه دکترم گفت که مایع دوره بچه هم کمه. همش دارم اب می خورم . التماس دعا
2740
نه مهشید جان من قرار بود7 مهر زایمان سزارین کنم که به دلائلی خواستیم 1 مهر بشه یعنی حدود3 هفته زودتر از زایمان طبیعی که دکترم گفت میشه اینکارو کرد ولی باید بتا متازون بزنی چون هفته های اخر مراحل تکمیل ریه جنینه بزن که یه وقت نی نی مشکل تنفس نداشته باشه....حالا من واقعا نمیدونم باعث زایمان زودتر از موعد میشه یا نه...شما قراره بزنی؟
مهشید جان دکتر من یکی از متبحرترین دکترهای متخصص است من شماره مطب و موبایلشو میذارم حتما باهاش مشورت کن خیلی قشنگ راهنماییت میکنه و نگرانیتو بر طرف میکنه میتونی به موبایلش زنگ بزنی و بپرسی جواب میگیری.
دکتر داوود قهرمانی88938312
09121583985
بهش توضیح بده که وضعیتت چطوره خواستی یه سر مطبش هم برو اطلاعات خوبی بهت میده گلم اصلا نگران نباشی ها واسه نی نی کوچولوت اضطراب بده!مطبشم نرسیده به میدان ولیعصر است.
مسلما نیاز بوده که داده حالا به نظر من نظر یه دکتر دیگه رو هم بشنوی کمکت میکنه آرومتر باشی گلم...اصلا نگران نباش مهم اینه که برای سلامتی خودت و نی نی جون لازمه که بزنی بقیشو بسپربه خدا حتی اگه قرار باشه سزارین کنی مهم اینه که نی نی جون و خودت در نهایت سلامت باشید تو رو خدا سخت نگیر.