2733
2734
عنوان

حدس زدن جنسیت از روی زمان مثبت شدن بی بی چک و تیتر بتا

| مشاهده متن کامل بحث + 115002 بازدید | 86 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

lmp= 99/3/11

دوره هام ۲۹ روزه (البته چون سه ماه از سقط اجباریم میگذشت هنوز مرتب نبود ۳۲ روزه بود با دوفاستون دوره قبلش ۲۹ روزه شد و اون ماه اقدام هم دوفاستون روزی ۲ تا از صبح ۱۵ سیکل مصرف کردم)

طبق تقویم اوما و علائم روز ۲۵ خرداد تخمک گذاریم بود ، البته من همون روز اقدام نداشتم .قبل ۲۴ و بعدش ۲۶ خرداد و .. اقدامم بود.

۵-۶ روز بعد تخمک گذاری یعنی ۳۰ خرداد (به مدت دو سه روز)، گرفتگی زیر دل و کمر داشتم (درد لانه گزینی) و بعد سردرد مداوم مثل حالت سینوزیت که خیلی اذیت کننده بود و اخلاق هم نگم براتون سگ اخلاق و نازک نارنجی و با یه تلنگر گریه زاری و پاچه گیر😁 و روز ۴ تیر ( پنج روز قبل موعد) موقع بیدار شدن از خواب حس تهوع بهم دست داد ولی نه شدید، فرداش هم‌ همینطور ولی به جای صبح ، عصر این حالتو داشتم، روز موعد بیبی چک زدم مثبت شد سریع دو خط پر رنگ 

صبح روز چهارم تاخیر آز بتا دادم عددش ۳۵۳۰ بود تعجب کردم (چون سر سقط اول عدد بتا بعد ۹ روز تاخیر ۳۱۵ بود البته بیمارستان دولتی دله پیت آزمایش دادم هیچیشو قبول ندارم چه برسه آزمایششو، فکر میکنم عدد درستی بهم نداد، که دو سه روز بعدش به خاطر مصرف زیاد پونه سقط شد)(سر سقط اجباری دوم به خاطر اشتباه دکتر روز موعد عدد بتام ۱۰۸ بود) برای همین  عدد بتای ۳۵۳۰ برام عجیب بالاست.

فعلا ۶ هفته هستم دعا کنید بچه سالم نصیبم بشه دختر پسرش اصلا برام فرق نداره فقط بیاد توو بغلم شیرین بازی در بیاره ببوسمش😘😘😘

جنسیتش معلوم شد میام میگم به تحقیقات شما کمک بشه😉

خدایا جونم کمک کن فرزند سالم و زیبا و با استعداد و خوش ذات و خوش بخت و اقبال نصیبم بشه ...الهی آمین🙏🙏🙏🙏
2728
2738

من دورهام ۳۰ روزس روز ۲۵ دورم تست زدم پررنگ هم بود روز موعدم هم بتا دادم ۲۹۲۴ بود جنسیت پسره 

بارداری اولم روز موعدم بیبیچک زدم هاله انداخت ۴ روز بعد موعدم بتا دادم ۳۴۵ بود و جنسیت دختر 

خدایا ممنون که پسرمو صحیح و سالم گذاشتی تو بغلم پسرم در تاریخ 1399/11/26 دنیا اومد البته قرار بود 1399/1۲/7 درهفته ۳۷دنیا بیاد که بخاطر مسمومیت بارداری زودتر دنیا اومد    پسرم منو آجی دنیا و بابایی بیصبرانه منتظرت هستیم 😍😍 اگه میشه برا سلامتی پسرم یه صلوات بفرستین                تیکرم به وقت سزارین  برامون دعا کنین سالم از اتاق عمل در بیایم 😘
2706