2752
2734
عنوان

واسه لاغری کسی از طب سوزنی استفاده کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 291764 بازدید | 217 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
من الان خیلی راضی هستم و به همه این روش را پیشنهاد می کنم
امیدوارم همه به وزن دلخواهشون برسن واسه من که قبلا وزنم ایدال بود این وزن زیاد شده بود
یه مشکل بزرگ توی زندگی
الان که دارم وزن کم می کنم دارم اعتماد به نفس بیشتری پیدا می کنم
لطفا اگر کسی تجربه ای داره بنویسه........................
کسی می دونه pcod با کاهش وزن تغییری پیدا می کنه یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کلا کاهش وزن هورمون ها رو تنظیم میکنه و در باروری 60 درصد تاثیر مثبت داره.البته بستگی به بی ام ای بدنت داره یعنی چقدر اضافه وزن داری.راستی ارغوان جون الان یکماهی هست میری سوزنی کاهش خوب بوده؟من میخوام این روزا برو.اسم دکترت یادم رفت چی بود؟
سلام
الان من 79 کیلو شدم
خیلی راضی هم هستم اشتهام خیلی کم شده
می خوام از هفته دیگه روی صورتم هم کار کنم
خانم دکتر فهیمه محزونی دکترم بود پل هوایی میر - خیابان شیخ صدوق - روبروی بانک تجارت- ساختمان سرو
ارغوان جان مبارکه.اگه ناراحتیت درباره اضافه وزن به اندازه من بوده باشه می تونم بگم می فهمم الان چقدر خوشحالی و امیدوار.....واااای یه موقع ها فکر میکنم این وزن لعنتیم کم شه چقدر عالی میشه.شما اصفهان هستی ارغوان نه؟ جای سوزن ها کجا های بدن هست؟ اینو میپرسم چون میخوام ببینم برام فرق میکنه پزشک خانم باشه یا آقا یا نه.....
بله من اصفهان هستم

سوزنها فکر کنم حدود 30 تایی باشه فکر کنم

توی هر گوش 3 تا
روی شکم
از مچ پا تا زانو
و پشت کمر
واسه من چند جلسه هم مثل زیر گذاشت
گوشها
روی کمر
پاها
و دستها
یعنی به پشت خوابیدم
باید
شلوارتو تا زانو بزنی بالا
و بلوزت رو هم تا زیر سینه بالا بزنی
این جوریه
موفق باشی
سلام دوستان راستش من قبل از بارداری وزنم 59 کیلو بوده وقتی باردار شدم 17 کیلو اضافه وزن داشتم الان بعداز 11 ماه از زایمانم حدود 8 کیلو اضافه وزن دارم (تمام چاقی من فقط در ناحیه پهلو وشکمه )که به قول معروف به وزن زیبایی برسم حالا سوالم از دوستان اینه که من میتونم این اضافه وزن رو با طب سوزنی کم کنم ارغوان جان من هم مثل شما اصفهان هستم شما از این دکتر راضی بودین؟
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=677960
سفارش انواع تابلوهای مدرن، طرح برجسته وآبستره
بااین تابلوها فضایی متفاوت وزیبا در منزل ایجاد کنید