2733
2739
عنوان

واسه لاغری کسی از طب سوزنی استفاده کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 291135 بازدید | 217 پست
سوزنها مدت 20 دقیقه داخل بدنم بود و اصلا دردی نداشت
من خودم اول ترس داشتم ولی دکتر داشت با من صحبت می کرد و من بعد متوجه شدم داشته سوزن ها را به من وصل می کرده.
اون قدر این سوزنها ظریف هستن و حالت انعطافی دارن که درد بی معنی هستش.

نه هیچ تداخلی با کارهای خونه نداره من بعد از خروج از مطب پیاده اومدم خونه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با اجازه
منم کرج پهلوی دکتر طب سوزنی میرم که البته با استفاده از جریان ضعیف برق اشتها را تحت تاثیر قرار میده
این داروهایی را که گفتین من بعضیهاشونو امتحان کردم ولی به این نتیجه میرسیدم که دارو برای من کاری نمی کنه و خودم جلوی خودمو میگیرم که چیزی نخورم
ولی با این روش واقعا جلوی اشتهای آدم گرفته میشه و خیلی راحت میتونی وزن کم کنین
2731
یکی از دوستان من پزشکه و در مشهد همین کار (طب سونی) را انجام میده و خیلی از اون تعریف میکرد و منو با این آقای دکتر آشنا کرد
برای اینکه ببینین پهلوی کدوم دکتر برین که خوب باشه میتونین برین توی انجمن پزشکان طب سوزنی ایران و اسامی آنها را به تفکیک شهر با تلفن و بعضا با آدرسشون داشته باشین
2740
درضمن من دو هفته اول هر روز یعنی از شنبه تا 4شنبه رفتم (10جلسه پشت سر هم) و از هفته های بعدش یکروز درمیان (البته چون به دو تا تعطیلی خوردم دوتا از هفته هام 2 جلسه ای شدن) و در 8روز اول، روز اول 5/1 کیلو و روزهای بعدیک کیلو کم کردم و بعد از اون بین 700 گرم تا یک کیلو متغیر بوده
من شنبه رفتم دکتر و خودمو وزن کردم در عرض 3 روز من 2 کیلو کم کردم
به نظرم این عالیه
باید دو شنبه هم برم
راستی من تو این سایت یه نفر رو دیدم که اسمش ارغوان هست مثل من ... مگه میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//////////////////////////
2706