2733
2734

دوستان مندرس پیر توا آب دور بچه اومد رو۲و ۱ماه بستری شدمو بچه شروع ماه نهم یعنی ۳۴هفته به دنیااومد چون بدون دلیل آب دورش کم شد گفتن در بارداری بعدی باید سونو داپلر رنگی بشی تا خون ریانی جفت به جنین چک بشه و الان که شدم گفتن بله مشکل داری و باید آسپربن بخوری خیلی می ترسم آخه خیلی چیزا درمورد ضرراش نوشته

تمام‌زندگی من👈🏻👈🏻.   👨🏻‍💼همسرم.     👦🏻پسرم.    🧒🏻دخترم. خدایا شکرت🙏

ببین اسپرین منفعتش بیشتر از ضررشه .منم خوردم مشکلی هم واسه نینی پیش نیومد.واسه اینکه خون رسانی به نینی بهتر شه زایمان زودرس و مسمومیت حاملگی پیش نیاد من هر وقت میرفتم دکی میپرسیدم اسپرینو ادامه بدم میگفت اره تا یه یکی دوهفته به زایمان گفت دیگه نخور زمان قطعشو دکی تشخیص میده باید مدام ازش بپرسی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم خوردم بچم شدید دل درد و رفلاکس داشت ۶ماه پدرمو درآورد یکی بهم گفت از عوارض مصرف آسپرین مشکل گوارشیه ولی بعضی وقتا آدم چاره نداره نخوره ضررش بیشتره ولی دکتر به من الکی داده بود

2728
منم خوردم بچم شدید دل درد و رفلاکس داشت ۶ماه پدرمو درآورد یکی بهم گفت از عوارض مصرف آسپرین مشکل گوار ...

نه ربطي ندازه

من سر دخترم اسپيرين نخوردم ولي تا شش ماه پدرم در اومد😐

هرچه دلم خواست نه آن میشود ..هرچه خدا خواست همان میشود
سلام چرا اب بچه کم شد منم اینجوری شدم کسی دلیلشو نفهمید پسرم 36هفته باوزن خیلی کم دنیااومد

عزیزم اصلا آب ریزی نداشتم همه چی خوب بود کلیه و مثانه بچه همه چی

بعدش سر دومی دکتر حدس زد که شاید خون رسانی کم بوده و دیروز سونو داپلر شدم گفت آره کمه

حالا شوهرم میگه باید به جای دیگه هم بری سونو داپلر تا اونم بگه خیلی می ترسم

تمام‌زندگی من👈🏻👈🏻.   👨🏻‍💼همسرم.     👦🏻پسرم.    🧒🏻دخترم. خدایا شکرت🙏
2740
نه ربطي ندازه من سر دخترم اسپيرين نخوردم ولي تا شش ماه پدرم در اومد😐

میگفت اکثر کسایی که آسپرین میخورن بچه هاشون اینجورین نه اینکه هر کی نخوره کولیک نداره تحقیق کردن ۹۰%کسایی که تو دوران بارداری آسپرین خوردن بچه مشکل گوارشی داشته

گمون نکنم آسپیربن باشه

داری 80 رو میخوری دیگه

خو اگه همونه, ککه به آسپرین بچه معروفه و دوزش بالا نیس

مصرف ASA80 تو بارداری نه تنها مشکلی پیش نمیاره بلکه علاوه بر مزایای خاص خودش, از بیش فعالی بچه هم جلوگیری می کنه.

البته و البته فقط تجویز پزشک