2733
2739

به نظر خیلی بدرد بخوره بخصوص برای یخچال من که جا تخم مرغی نداره و کره و پنیر و خامه ولو میشه تو طبقات 😥😥میخوام ببینم از کجا خریدید؟ 

فکن برای هر بار چیزی برداشتن از یخچال هی کشو بکشی و ببندی

عزیزم سبد و ظرف بگیری که رحت تره

من اونقدر بی حوصلم که شما حرف‌ بعدیتم درسته ✋میخوای فحاشی کنی، گستاخی کنی، ریپلی نکن! دیگه قدیم و جدیدم نداریم 🙄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فکن برای هر بار چیزی برداشتن از یخچال هی کشو بکشی و ببندی عزیزم سبد و ظرف بگیری که رحت تره

منم فکر میکنم اینا تو عکس قشنگه . تو واقعیت اینقدر کاربردی نیست

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
فکن برای هر بار چیزی برداشتن از یخچال هی کشو بکشی و ببندی عزیزم سبد و ظرف بگیری که رحت تره

اومدی؟😆😆😆

😀 عاغا من به یه نتیجه ای رسیدم !            این ما نیستیم که داریم زندگی می کنیم این زندگیه که داره مارو... 😣😣

اره بابا لازمه چون یخچال فقط دوتا سبد واسه میوه داره ..برا بقیه چیزای ریز مثل وسایل صبونه و این جور چیزا واقعا عالیه 

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤
2738

خب اينا كه كلي جا اشغال كرده بخاي چيزي بزاري تو طبقات و ورداري نميشه بسته 

واسه تخم مرغ اين پلاستيك فروشيا جاشو دارن البته شلف نبود

‏+چرا کشتیش؟                                                            -آقای قاضی، ایرانی بود، داشت زجرکش می‌شد، راحتش  كردم

من دوس نداشتم خیلی جا میگیره یخچال شلوغ میشه

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

تو سبدد بچینم وسایل رو ؟ اونم ایده خوبیه 😊

راستش مامانم یخچالش واسه چندین سال پیشه هم جا تخم مرغی داره هم یه کشو کوچولو داره واسه کره و ...خرده ریز .. حالا یخچال ما مثلا سایده 😑😑

منم فکر میکنم اینا تو عکس قشنگه . تو واقعیت اینقدر کاربردی نیست

بعدشم رنگ بندیشون به این قشنگی نیست. فقط توی عکس اینطوری هستن. 

خواهرم حدود ۱ تومن از این فانتزیا و‌کلی چیز میز دیگه سفارش داد بخدا کارتن رو که باز کرد یه راست برد داد یه خونه فقیر 😂😂😂

اونقدر پلاستیکا شبیه پلاستیک کهنه بودنا 😂😂😂😂

من اونقدر بی حوصلم که شما حرف‌ بعدیتم درسته ✋میخوای فحاشی کنی، گستاخی کنی، ریپلی نکن! دیگه قدیم و جدیدم نداریم 🙄
2706