2737
2739

این روش ابداعی آقای افلاکی نیست که بخواد صاحبش باشه، ایشون هم این روش رو از داخل چند کتاب یاد گرفتن

اسم این روش هو اوپونوپونو هست که یک روش پاکسازی پیشرفته است.

این روش توسط یک قدیس به نام مورنا نالاماکو سیمیونا که یکی از ساکنان هاوایی می باشد ایجاد شده و منشاء اصلی اون از یک روش قدیمی تقریبا مشابه مربوط به بومیان هاوایی می باشد. و بعد از آن از طریق شاگردش دکتر دکتر ایهالیاکالا هولن به جو ویتالی آموزش داده شده و در قالب چند کتاب آورده شده.

در این روش شما باید مسئولیت کامل و 100% هر مشکلی که برای شما یا اطرافیان شما و یا جامعه شما به وجود می آید را بپذیرید حتی اگر مقصر آن شما نباشید. این یکی از مهمترین اصول این روش است. چون ما انسانها در سطح زیر اتمی یا اصطلاحاً کوانتومی به همه چیز در این عالم متصل هستیم، بنابراین وقتی با یک مشکل چه برای خودمان و چه برای دیگران مواجه میشویم و آن مشکل در محدوده آگاهی ما می آید بنابراین ما هم در آن مشکل سهیم می شویم و وظیفه داریم که آن مشکل را از درون خودمان پاکسازی کنیم. با پاکسازی خودمان مشکل خودمان و بقیه افراد هم حل می شود. البته یکی از اصول این روش این است که نباید توقع اثرگذاری فوری داشته باشیم چون با شروع کردن این روش در پشت صحنه اتفاقات بسیار زیادی می افتند و مصلحت الهی در این کار دخیل هست تا به بهترین شکل این مشکل برطرف شود. هر چند که برای بسیاری از افراد در زمانی کوتاه مشکل به شکل معجزه آسا برطرف می شود که البته به نیت و اعتقاد هم بستگی دارد.

پس شماره 1 شد: آوردن مشکل در ذهن و پذیرش کامل و 100% مشکل و بعد از آن باید این جمله را بگید: خدایا چه چیزی در درون من جریان دارد که باعث این مشکل شده است. ( به جای عبارت این مشکل، دقیقاً مشکلتون رو بگید، مثلا: خدایا چه چیزی در درون من جریان دارد که باعث سرماخوردگی من شده است) یا خدایا متاسفم، لطفاً مرا به خاطر هر آنچه که در درونم جریان دارد و باعث سرماخوردگی من شده است، ببخش.

2- بعد از گفتن یکی از دو جمله بالا، باید چهار کلمه را تکرار کنیم:

خدایا متاسفم (کلمه خدایا رو من اضافه کردم و در کتاب نیست، البته در کتاب گفته که باید این کلمات رو به خدا بگیم و به همین خاطر من کلمه خدا رو اضافه کردم تا در هر بار تکرار، خدا رو در نظر داشته باشیم، چون این کلمه بالاترین ارتعاش در عالم رو داره و به محض اینکه کسی در روی زمین نام خدا را بر زبان بیاورد، خداوند متعال نیز در آنجا حضور پیدا می کند و نیروی الهی بر روی ما متمرکز میشود،)

لطفاً منو ببخش (اگه بخواهیم رسمی تر بگیم: لطفاً مرا ببخش)

سپاسگزارم (یا متشکرم)

دوستت دارم

ترتیب این کلمات رو به دلخواه میتونید تغییر بدید و اجباری نیست.

البته روشهای پیشرفته تر هو اوپونوپونو هم هست که در کتابهای زیر میتونید به اونها دست پیدا کنید.

کتابهای محدودیت صفر، آسانترین راه، حضور در محدودیت صفر و کوانتوم کی که همگی توسط مهندس فرهاد فروغمند ترجمه و به رایگان در اینترنت قرار گرفته اند رو مطالعه کنید و 400 هزار تومان رو هم در جیبتون بگذارید و به دنبال ویدیو نباشید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
این روش ابداعی آقای افلاکی نیست که بخواد صاحبش باشه، ایشون هم این روش رو از داخل چند کتاب یاد گرفتن ...

کانال دارن یا تو اینترنت سرچ کنیم

با هر کسی باید مثل خودش برخورد کرد😎😎
2738
سلام عزیزم سایت نیست همون فایل های پولیه من رایگان پیداکردم البته استفاده نکردم خودشم زیاد رضایت ندا ...

حالا اگه میشه شما برا ما بفرستید نتیجه نگرفتیمم اشکال نداره

حالا اگه میشه شما برا ما بفرستید نتیجه نگرفتیمم اشکال نداره

آره گلم چرا نفرستم برا هزار نفر توخصوصی فرستادم اما خوب شد ریپلایم کردین همینجا میذارم لینک کانالشو دیگه همه مجبور به پیداکردنم نباشن این لینک کانالشه همه فایل هاهست

@kovantomnemati

😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍
فقط من مشاهده گر متعالي وجادوي سفيد وسياه رو پيدا نكردم اگه كسي داره يا اطلاعتي داره ممنون ميشم اينج ...

جادوی سفید بود تو این کانال فایل هاش 

@kovantomnemati

behtarinha-haghelahi-to@

خط تیره هاشو اشتباه گذاشتی لینک کارنمیکنه من اصلاح کردم پیدا کردم گفتم درستش رو بذارم ممنون ازمعرفی این کانال😍😘😚😙😗😍

@behtarinha_haghelahi_to

آره گلم چرا نفرستم برا هزار نفر توخصوصی فرستادم اما خوب شد ریپلایم کردین همینجا میذارم لینک کانالشو ...

مرسی واقعا دمت گرم عزیزم مچکر بابت کانال و فایلها واقعا ممنونم چون خیلی وقت دنبالشون بودم

2706