2733
2734

توسونو گفتن یه هماتوم ۱۴ در ۶ دارم...

الان یکم نگرانم بگین چیکارکنم چیکارنکنم...

چی بخورم چی نخورم...

کسی بوده با هماتوم بارداری سالمی داشته باشه؟؟

اللهم صل علی محمّدوآلِ محمّدوعجِل فرجهم   

من دوستم داشت و نی نیش بسلامت به دنیا اومد ولی باقی سوالاتتون رو نمیدونم

خدایا به خاطر تمام نعمت هایی که بهم دادی شکر....همسر و پسر و دختر گلم ،بزرگترین و با ارزشترین دارایی من هستند....سلامتی اونها آرزوی همیشگی منه....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

آره من خودش دفع شد البته خدا خواست بچم بمونه چون من خیلی استرس کشیدم همش لکه وخونریزی و دفع هماتومو😢😢😢یادش میوفتم تنم میلرزه😷

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤

یه توده خونیه عزیزم خود به خود دفع میشه البته با استراحت

نوشته به نسـلی تبدیل شدیـم کہ دیگہ هیچی حالمون خوب نمیکنه بجـز بغل😻گوه میخوری از طرف من حرف میزنی عنتـر من فقط با پـول حالم خوب میـشہ😾

نگران نباش. فقط استراحت مطلق کن. منم دو تا تو ۴ ماهگی داشتم. دوقلو باردار بودم. الان خدا رو شکر نی نی هام سالمن. یک ماهه تموم از توی رختخواب تکون نخوردم. تا اینکه دفع شد.

چشمانم را شستم سهراب،☺ بدتر شد كه😨حالا دروغ ها🎭رو شفاف تر ميبينم...🙁