2733
2734
عنوان

بهترین سونوگرافی جنین در شیراز

35774 بازدید | 35 پست

دوستان شیرازی نیشه راهنماییی کنید بهترین سونو گراف تو شیراز کیه

پایدار

ادیب

یا هر کی می شناسین

تمام‌زندگی من👈🏻👈🏻.   👨🏻‍💼همسرم.     👦🏻پسرم.    🧒🏻دخترم. خدایا شکرت🙏

ویولت ادیب و پایدار معروفن تو شیراز.

ولی من رفتم دکتر مژده حسینی متخصص زنان و نازاییه خیلی راضی بودم قشنگ نشونم میداد واسم‌توضیح میداد. خیلی راضی بودم.

با حوصله هم سونو میکرد

اقوام ما رفته بود پایدار بچش سندرم داون بود نفهمیده بود. الانم کلی شکایت کردن ازش ولی بی نتیجه. دکتر ابطحی هم سونو دقیق و خوبی داره.خیلیا برا غربالگری میرن پیشش

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا من یکی از فامیلامون برعکس با تشخیص درست پایدار تمامی استرس هاش تموم شد 

2728
خاموما برای مراقبت بارداری دکتری معرفی میکنید که با سواد و خوش اخلاق باشه و پولکی هم نباشه....ممنون

عزیزم من سر بچه اولم دکتر مریم پیشوایی بودم سر این یکی هم همون

به نظر من علل تر از عالی

متعد و مسئولیت پذیر

جواب تمام سوالات با حوصله می ده تشخیص عای درست و به موقع

عزیزم من سر بچه اولم دکتر مریم پیشوایی بودم سر این یکی هم همون به نظر من علل تر از عالی متعد و مسئ ...

واقعا..خوش اخلاقه؟؟؟؟..من اگه دکتر بداخلاق باشه لال میشم اصن نمیتونم حرفمو بزنم

🌹به راستی که خداوند بهترین محافظان است🌹
2740
واقعا..خوش اخلاقه؟؟؟؟..من اگه دکتر بداخلاق باشه لال میشم اصن نمیتونم حرفمو بزنم

من تا حالا بداخلاقی ندیدم مثل مامانت هم بگو بخند راه نمی اندازه ها

ولی دکتر واقعا با سواد و وظیفه شناس و دلسوز

من پیش حاجی رجبی تو معالی اباد میرفتم خیلی راضی بودم، به یه دوستم که معرفیش کردم با تشخیصش دوستم فهمید بچش سندروم داونه و سقطش کرد اما سونو قبلیشو جای دیگه رفته بود نفهمیده بودن

من تا حالا بداخلاقی ندیدم مثل مامانت هم بگو بخند راه نمی اندازه ها ولی دکتر واقعا با سواد و وظ ...

😃😃..ممنون میشم ادرسشو بهم بدی..

من تا حالا بداخلاقی ندیدم مثل مامانت هم بگو بخند راه نمی اندازه ها ولی دکتر واقعا با سواد و وظ ...

تو کدوم بیمارستانها زایمان انجام میده؟؟؟..زایمان طبیعی هم خودش میاد انجام بده؟؟؟؟؟

تو کدوم بیمارستانها زایمان انجام میده؟؟؟..زایمان طبیعی هم خودش میاد انجام بده؟؟؟؟؟

دنا اردیبهشت علوی میرحسینی

طبیعی نمی دونم