2737
2734
عنوان

بخیه های سزارین

262 بازدید | 14 پست

سلام من دوماهه سزارین شدم بخیه هام از بیرون طبیعیه و مشکلی از لحاظ عفونت و اینا نداشتم.دیروز رفتم دکتر که برای بارداری بهم اجازه بده گفت نه 6ماه دیگه میتونی اقدام کنی سونوی داخلی که کرد گفت بخیه هات هنوز از داخل زخمه و درست جوش نخورده. از دیروز خیلی میترسم مال همه اینطوریه یا فقط مال منه که از داخل درست جوش نخورده.

تورو خدا بیاین یکم دلداریم بدین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

طبيعي عزيزم

بخيه هاي داخلي ديرتر جوش ميخوره

بايد استراحت بكني و كار سنگين نكني 

البته من زن داييم بخاطر بخيه هاي داخليش ك جوش نخورده بودن مجبور به عمل مجدد شد انشاالله واسه شما پيش نمياد نگران نباش

خب هفت لايه شکم را بريدن ديگه طول ميکشه جوش بخوره. خانمي بهترين فاصله سني بچه‌ها 2 تا 3 سال هست. صبر کن ني‌ني يکم بزرگتر بشه بعد اقدام کن. گناه داره طفلي بذار شيرت را بخوره و از آغوشت بهره‌مند بشه.

داخل چون جاشون خیس هست طول میکشه بیشتر

فاصله بین دو سزارین باید دوسال باشه چ ریسکی میخای بکنی 

شب شب شعر و شوره شب شب ماه و نوره با یار قرار گذاشتم دیر کرده راهش دوره( با ریتم بخون😂😂)
2738

عزیزم ۷لایه بریدن...اونم ۲ماهه ..خودشم بیرونیا خشکه جاش اما اون داخل پرابه😊😊😊چه انتظاری داری تو دوماه داخلی خوبه شه...واسه خیلی ها بیرونی ها ۲ماه طول کشید تا خوبه شه.

2706