2737
2734
عنوان

کیا با امپول hcgباردارشدن؟؟؟؟

1181 بازدید | 20 پست

من اینماه امپول hcgزدم والان س روز مونده ب پریم از دوروز قبل کمرم درد داشت وبدنم کوفته شده...امروزم کسل وبی حال شدم هرماه سینه درد داشتم این ماه ندارم نمیدونم بخاطر امپوله یان ...اونای ک باردارشدن با این امپول میشه از علایمشون بگن 

من با این آمپول و داروهای دیگه باردار شدم.این آمپول علایم خاص و مشخصی نداره و چون همون هورمون بارداری هست ممکنه علایمی توی خودت ببینی که امیدوارت کنه.ولی به علایم توجه نکن.فقط باید صبر کنی تا موعد پریود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم قرص هم خوردی؟؟ من یه دوره قرص کلومیفن  خوردم و hcg  زدم نتیجه نگرفتم...ایشالا که برا شما جواب بده

گاهی خدا درها را می بندد وپنجره ها را قفل میکند....چه زیباست فکر کنیم شاید بیرون طوفان باشد.
2738
از کی بی حالی؟ خوابت هم میاد؟ همکار من میگفت اگه نسبت به قبل خیلی بیشتر خوابت میومد و همش میخوای بخ ...

الان 3 روز مونده ب پری امروز بیحال شدم و کسل وبدنمم کوفته... 

من ک چند ماهیی زدم‌همم قرص خوردم‌باردار نشدم بعدش دیگه‌نرفتم‌گفتم‌هی هرماه کلی پول اینوامپولارو میدم‌من دو تا میزدم ۹۰ تومن بعد دوماه که نزدم باردار شدم 😊

از کی بی حالی؟ خوابت هم میاد؟ همکار من میگفت اگه نسبت به قبل خیلی بیشتر خوابت میومد و همش میخوای بخ ...

من اصلا از موقعه ای که امپولو زدم هییییچ دردی حس نکردم

ولی همش که از خواب بیدار میشم دلم میخواد باز بخوابم؟ یعنی امکانش هست؟

یـــه روزی تمـام رویاهـات به حقیــقت میـپیونده صـــبر داشته بـاش  
الان 3 روز مونده ب پری امروز بیحال شدم و کسل وبدنمم کوفته... 

من که دوماهه که دارم اقدام میکنم هرماه یه اتفاق عجیب برام میفته، اون ماه چنان عفونت ادراری گرفتم که تا عمق وجودم میسوخت یه هفته و بعدشم کلی داروی گیاهی و شیمیایی خوردم

انقدم شوهرم مراعات میکنه و قبل اقدام خودشو تمیزمیکنه که نگو، این ماه هم یهویی درد پا و دست شدم، انگار گذاشته باشنم تو چرخ گوشت، مچ پا و دستم، زانوم، کف پام و کمی هم کمرم درد میکنه، که اینحور دردگرفتن رو تا حالا تجربه نکرده بودم

به عشق باردار شدن هرچه زودترمه تیکرم😍
من اصلا از موقعه ای که امپولو زدم هییییچ دردی حس نکردم ولی همش که از خواب بیدار میشم دلم میخواد باز ...

طبق گفته ی همکارم آره، اون الان ۳۰ سالشه حدودا و بچه ی سومش فردا پس فردا دنیا میاد

میگفت خواب آلودگی از بارزترین علائم بارداری تو ماه های اوله ولی نمیدونم تا چه حد برا همه صدق میکنه

به عشق باردار شدن هرچه زودترمه تیکرم😍
2706