2733
2734

سلام

به نظرتون براي افزايش هوش و إيجاد درگيري مثبت ذهني براي حل مسئله چه بازي هايي مفيد و نتيجه بخش ميتونه باشه؟

(كودكان زير دوسال)

ممنون 🙏💐

عزیزم من دخترم نزدیک یکسالشه.بازی با لگو هم بهمهارت ذهنی هم مهارت دستاشون کمک میکنه.مکعبای رنگی که رو هم میذارن.کتاب و....

خدایا مواظب دخترام(هونیا و هانا) و شوهر مهربانم و خودم باش.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من دخترم نزدیک یکسالشه.بازی با لگو هم بهمهارت ذهنی هم مهارت دستاشون کمک میکنه.مکعبای رنگی که ر ...

مکعب های رنگی چیه .

میشه بیشتر توصیح بدی 

میشه برا حاجت روایی منم یه صلوات مهمونم کنید؟؟
2731
مکعب های رنگی چیه . میشه بیشتر توصیح بدی 

مکعبایی به رنگ ابی و قرمز و زرد و سبز که هم برا تشخیص رنگا بکار میره هم بچه میتون رو هم بذاره.

مکعبایی به رنگ ابی و قرمز و زرد و سبز که هم برا تشخیص رنگا بکار میره هم بچه میتون رو هم بذاره.

عکسی چیزی دادی برام بزاری.میشه اگه بازی های خلایق هست برام بزارین عزیزم

میشه برا حاجت روایی منم یه صلوات مهمونم کنید؟؟
عکسی چیزی دادی برام بزاری.میشه اگه بازی های خلایق هست برام بزارین عزیزم

عزیزم ببخشید گوشیم ازین نوکیا ساده قدیمیاس عکساش خیلی بد میوفته.ولی همه جاهایی که وسایل آموزشی میفروشن دارنش.چیز خاصی نیس ولی برا سن زیر یکسال خوبه.لگو هم خیلی خوبه برا این سن وسنای بالاتر.برا زیر یکسال لگوهای کوچیک بیشتر بدرد میخوره چون راحتتر تو دستاشون جا میگیره.یه بازی دیگه هم کتابای حمام هستش که همبزرگن هم بدرد حموم میخورن.یه بازی دیگه باز بازی باحلقه های رنگی هس که هم کمک میکنه به یادگیری رنگا هم بچه از بزرگ به کوچیک مرتب کنه.پازلای دوتکه هم خوبن.