2737
2734

سلام خانم های عزیز مسابقه این ماه ما با سایر مسابقه ها  یخورده فرق داره اگه دوست دارین بیشتر در موردش بدونید به لینک زیر یه سر بزنید حتما   

مسابقه 

نی نی یار این استیکرا رو کی درست میکنین. کوچیک میاد.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

متن تا چند کلمه مجازه؟ 

آدمها فکر می‌کنند اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می‌کنند؛ شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر می‌کنند می‌توانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!   اما حقیقت ندارد..    اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم، اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم، اگر آدمِ ساختن بودیم، از همین جای زندگی مان به بعد را می‌ساختیم!   "آنتوان دوسنت اگزوپری"

ببخشید سلام

میشه یه مسابقه بذارید که همه بتونن شرکت کنن

تا الان هر چی مسابقه بوده مختص خانما بوده و بس

والله ما هم جایزه میخوایم خو

😎 67 روز پیش تولدم بود اونایی که کادو ندادن امروز اماده کنند 😎
2738
ببخشید سلام میشه یه مسابقه بذارید که همه بتونن شرکت کنن تا الان هر چی مسابقه بوده مختص خانما بوده ...

سلام کاربر محترم مسابقه ما محدودیت نداره هر فردی که در سایت ما عضو باشه میتونه در مسابقه شرکت کنه 

2706