موضوع بحث

مسابقه جدید ایندفعه مصادف شده با.....

40996 بازدید | 614 پست

دوستان عزیز

حتما شنیدید که میگن یک حس خوب یعنی اینکه روز تولدت باشه و.......

روز تولد یکی از قشنگترین و زیباترین روزهاست. ما هم می خواهیم تولد یک نفر رو تبریک بگیم و بهش بگیم که چقدر دوستش داریم.

میدونید تولد کیه؟

نی نی سایت 12 ساله شد

دوستان نی نی سایتی تولد 12 سالگیتون مبارک. تشکر میکنیم که امسال هم با نی نی سایت همراه هستید.

نی نی سایت از زمان تاسیسش یعنی سال  85 تا به امروز رشد چشمگیری داشته . جامعه کوچک نی نی سایت هر سال بزرگ و بزرگتر میشه و این همه موفقیت رو مدیون کاربرای عزیز و وفادارش خواهد بود. سالگرد تولد نی نی سایت رو بهانه کردیم تا به همین مناسبت از حال و هوای دل شما در رابطه با نی نی سایت  صحبت کنیم.

اگر نی نی سایت برای شما یک حس خوب ایجاد کرده، اگر براتون به یک خاطره شیرین تبدیل شده که حتی با شنیدن اسمش لبخند به لب هاتون میشینه، این حس رو از زبان دلت برای ما بنویس و در همین تاپیک با ما به اشتراک بزار

از هم اکنون می توانید پست های خود را برای ما ارسال کنید و بگویید که حس شما از نی نی سایت چگونه است

به 12 تا از قشنگترین دلنوشته ها به قید قرعه کشی شما هدیه نفیسی تعلق میگیرد

زمان قرعه کشی روز 19 دی ماه در مراسم تولد 12 سالگی نی نی سایت

اسامی برندگان روز 20 دی ماه در تبادل نظر اعلام می شود

خواهشمند است در این تاپیک از گذاشتن پستهای اضافی خودداری کنید و فقط دلنوشته های خود را در این تاپیک ارسال کنید.

پست های غیر مرتبط با دلنوشه حذف خواهد شد

1396/10/12
|
16:49

فروش ویژه پوشاک و کفش مردانه

تا %60 تخفیف + %15 تخفیف بیشتر با کد: mds-15

خانم های عزیز ازتون خواهش میکنم در این تاپیک فقط و فقط حس هاتون بگید اگه سوال یه نظر خاصی دارین به این تاپیک سر بزنید :

لینک نی نی یار 4

نی نی یار 4 هستم لطفا درخواست حذف تاپیک و عکس نفرمایید .

Uمن وقتی باردار بودم خاطرات زایمانو تو نی نی سایت میخوندمو و همش خودمو تو اون لحظه تصور میکردم روز زایمانم با دردای شدیدم وقتی نا امید میشدم و دردم وحشتناک بود یاد خاطراتی که خوندم میفتادم و باز امیدوار میشدم😍 یادش بخیر

ممنونم نینی سایت

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم.. تیکر تولد یکسالگی دخترم عشقم نفسم عمرم 

نی نی سایت برام شده خاطره

روز اولی که با اینجا آشنا شدم یه مشکل داشتم که فکر میکردم اصلا حل نمیشه

تازه عروسی کرده بودم

الان دیگه به مشکلم میخندم😄

بعد رفتم تو حال و هوای اقدام 

و الان هم باردار😘

مطمعم نینیم که دنیا بیاد تاپیک های قبلم رو که راجب مشکلاتم نوشتم میخونم لذت میبرم

واقعا نینی سایت یه تجربه عالی تو زندگیم شد😍😍😍

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😍😍😍میشه واسه سالم به دنیا اومدن نی نیم دعا کنین🌷🌷🌷

من همیشه وقتی خیلی دلم میگیره میام اینجا همه غصه هام یادم میره واقعا تنهایی فراموشم میشم

میتونم بگم یکی از جاهایی که ارامش میگیرم همینجاست واقعا دوسش دارم

عاشق کاربرا هستم که بدون اینکه بشناسن گاهی از ته دل دعا میکنن و انرژی مثبت میدن.....

عالیه عالیههههههههه

هروفت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا.  

محرم اسرار نگفته من ،سنگ صبورم 

دادن دوستای مجازی که بعضی هاشون از صد تا حقیقی واقعی تر بودن برام .❤ تولد120 سالگیش🎂🎁🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉

با این جو مزخرف سایت و امثال ساریتاهای بیمار همون بهتر که تو همچین محیط مسمومی نباشم .شاید روزی سایت اگه بهتر شد برگشتم .دوستای خوبم خداحافظ 

فقط میتونم بگم دوست دارم همدم تنهایی و غم و غصه و شادی من

خواهر مهربونم شنونده درد دل هام

دوست و یار شادی هام 

خونه دومم

آغوش تو پذیرای من در هر مکان و زمان 

محرم سر و رازم

قسمت بزرگی از زندگیم هستی

حتی تو شهربازی من هستی چون وقتایی ک حوصله هیچکس رو ندارم تو هستی 

همین من بلد نیستم انشا بنویسم حرفای دلمو گفتم

تولدت مبارک

کاش میشُد کوله ام را بردارم و بلیط یک طرفه برای دور ترین نقطه جهان بگیرم!بِروم تا دور دور ها و دیگر هم بازنگردم! جایی که سکوت از زمین و آسمانش ببارد! جایی که کمی بِنشینم و فکر کنم ، در تنهایی اَم غرق شوم بدون آنکه کسی من را از تنهای ام بیرون بِکشَد!جایی که دیگر کسی برای شکستنم وجود نداشته باشد، جایی که خدایم برایم صحبت کند و آرامم کند!

ني ني سايت يعني تجربه ي هاي زندگي يه عالمه بانوي ايراني

بعني درد و دل و مشورت خواستن از دوستاي از خواهر نزديكتر

با غم همديگه غمگين شدن و با شادي هم شاد شدن 

تولدت مبارك ني ني سايت😍🌹

فقط 28 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نی نی سایت یعنی یه جامعه کوچیک با دنیایی از تجربیات و تلخی ها و شیرنی ها 

دنیایی که میتونی توش راحت قدم بزاری بدون این که نقاب به چهره ات بزنی 

دنیاییکه توش خوده خودتی بدون اینکه بخوای نقش بازی کنی 

نی نی یارهای همیشه حاظر در صحنه دوستتون داریم 

خاطرات بد زندگیم لطفا از زندگیم .. از فکرم .. از خیالم برید ...برید ...برید ...داغونم کردی که 😢

سلام نی نی سایت من

تو همراه من بودی برای تولد پسر دوم ودختر اولم وچقدر متفاوت بود با تولد پسر اولم که تو را نداشتم حس مادرانگی را با تو تجربه کردم وچه شیرین تجربه ها داشتم

ممنونم که همراهم بودی وهستی 

مستدام باشی 

آرامش سهم قلبی است که در تصرف خداست.

از اين سايت به اون سايت در به در دنبال يه جايي بودم كه بتونم هرچي سوال دارم بپرسم دنبال يه جايي بودم در عين شناخته نشدن دوستم داشته باشن 

بعد  از ٤ سال هنوز هم بهترين رفيقي ني ني سايت♥️♥️

یکی هم پیدا شه لا به لای دعاهاش واسمون دل خوش آرزو کنه بسه.🙏🏼

نی نی سایت بهونه ای بود که خیلی وقتهاازخوشحالی هم وطنهام لبخندشادی روی لبام نقش بست خیلی وقتاازغصه هاشون بغض کردم خیلی وقتها واسه مشکلاتشون ازته دل دعاکردم من چندساله خواننده خاموشه نی نی سایت بودم نی نی سایت خیلی وقتهاهمدم تنهاییام بوده.انشالله که دخترهای گلم هم بتونن سالهای بعدازنی نی سایت بهره ببرن.......

اون روزهايي كه در حسرت مادر شدن ساعاتم رو ميگذروندم از جهنمترين دوران روزگارم بود. وقتي با اين بهشت كوچك آشنا شدم و دوستاي همدرد با خودم پيدا كردم تحمل اين داغ برام راحتتر بود. نيني سايت خونه ي دوم من شده بود. درددل هايي رو كه حتي با مادرم نميتونستم درميون بذارم رو اينجا با دوستاي مهربونم به اشتراك گذاشتم. 

نيني سايت مديونتم كه توي بدترين روزا كنارم بودي تا وقتي شيريني تولد دخترم رو باهاتون شريك شدم. 

ازت ممنونم كه هميشه در دسترسي ❤️ انشاالله تولد ١٢٠ سالگيت.

نورا خانم ما ١٥/١١/٩٥ قدم رنجه فرمودن و به دنیا اومدن. 👶🏻🎉🎊🎀🎈 امیدوارم همه ی منتظرای سایت به زودی بیان از بی خوابی و کمر درد و بدبختیای نینی داری تاپیک بزنن. از ته دل از خدا میخوام این خستگیای کشنده ولی شیرین به سر همشون بیاد. الهی آمین 🙏🏻 شمام برای برآورده شدنش یه صلوات بفرستین بی زحمت ❤❤❤❤

نی نی سایت تنها جایی که حس آرامش ویه حس مثبت و خوبی بهم میده جواب خیلی سوالامو اینجا پیدا کردم دوستای خوبی پیدا کردم درسته مجازی ولی دوستی هامون واقعیه خیلی خیلی دوست دارم نی نی سایت خوبه که هستی که وقتی دلم میگیره و تنهام و حوصله ندارم میام اینجا و اروم میشم 😍😍😍😍