2733
2739
عنوان

مسابقه جدید ایندفعه مصادف شده با.....

| مشاهده متن کامل بحث + 43329 بازدید | 618 پست
نی نی سایت حس ارامش در کنار دوستان خوب  نازنین  نی نی سایت عشق عشق تمام

سلام هیوایی جونم خوبی؟؟خوشحالم انفاقی اینجا دیدمت😘😘😘

یکــے را میدهـے صـد گــونــہ نعمـت ... یکــے را نــان جــو آغشتــه در  خـــون...

نی نی سایت تولدت مبارک😝

غروبا که میشه روشن چراغا😃                                  میان از مدرسه خونه کلاغا                                   یاد حرفای اون روزت میفتم                                  که تا گفتی به جون دل شنفتم                             عجب غافل بودم من                                          اسیر دل بودم من                                              اسیر دل نبودم                                                  اگ عاقل بودم من                                             یادت میاد به من گفتی چیکار کن                         گفتی از مدرسه اون روز فرار کن                            فرار کردم من اون روز زنگ آخر                            نرفتم مدرسه تا سال دیگر                                   عجب غافل بودم من                                          اسیر دل بودم من 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام هیوایی جونم خوبی؟؟خوشحالم انفاقی اینجا دیدمت😘😘😘

سلام عزیزم فدات خوبیم میگذرونیم گاهی داغونیم و گاهی خوب 

خودت چطوری و گل دخترت چطوره لطفا برای شفای هیرسا کوچولوم دعا کن اخرین عملش باشه مرسی😟💜

لطفا برای حفظ آبروم و خراب نشدن زندگیم دعا کنید مرسی بوس بوس...و همچنین آرامش زندگیم سلامتی بچه هام و همسرم ..
2728

نی نی سایت با همه  تاپیک هاش اعم از با محتوا و بیمحتوا برام قابل احترامه

دوسس داشتی کی بودی؟ نی نی سایت؟

اعتیاد اور کی بودی((((=

اگه شما مسلمان واقعی دیدی هیچ وقت از روی ظاهرش متوجه نمیشی چجور آدمیه.چون هیچ وقت برای ظاهر کاری رو انجام نمیده.پس تماما ریا و ظاهر فریبه.برای رسیدن به منافع مادی دارن این کارها رو انجام میدن.شما مومن واقعی رو نمیبینی ی جوری راه بره که همه بفهمن داره میره وضو بگیره نماز بخونه اما تا دلت بخواد کسایی رو میبینی که جار میزنن و به همه اعلام میکنن که ببین من نماز خونم...    
2740

نی نی سایت واسه من مث یه خاطرس . تاریخ عضویتم تاریخیه که مشخص میشد باردارم یا نه . با کلی استرس و حس خوب اومدم عضو شدم اینجا . الان پسرم دو سال و چهار ماهشه و من شدم یک معتادِ نی نی سایتی😂

سه تایی شدن یه رابطه فــقـــط وقتی خوبه که نفر سوم خیلی خیــلی کوچولو باشه ..💞 👪 💞 ____ کم کم وقتشه امضامو عوض کنم فک کنم 🙄
سلام عزیزم فدات خوبیم میگذرونیم گاهی داغونیم و گاهی خوب  خودت چطوری و گل دخترت چطوره لطفا برای ...

عزیزم اگ قابل باشم حتمآ دعا میکنم خیلی ناراحت شدم دوستم یادمه میگفتی صدای اضافه داره قلب پسرت الان چطوره حالش عملش کردید ؟؟

یکــے را میدهـے صـد گــونــہ نعمـت ... یکــے را نــان جــو آغشتــه در  خـــون...

نی نی سایت اومدم که دوای دردم باشه...شد بلای جونم 

سال ۹۰ که پسرم که سخترین بچه دنیاس  دنیا اومد کلی سؤال و مشکل داشتم تو نگهداریش با اینکه بچه دومم بود,با هر جستجویی به اینجا میرسیدم 

سال ۹۳ با بارداری سوم دیگه عضو شدم که مثلا بیشتر تو تبادل نظرات شرکت کنم و کسب فیض کنم که.....😂😂😂😂

ني ني سايت برام سرشار از حس آرامشه چون از طريق اون نظراتي رو خوندم كه راهنماي من بوده و دونستم جهان اطرافم پر از آدمهايي كه مسائلي دارند و شايد درداشون رو حتي به نزديك ترين كس خودشون نتونن بيان كنند ولي اينجا بدون واهمه از قضاوت ديگران حرف مي زنند و يا با مشاوره هاي درست راه شون رو پيدا مي كنند يا حداقل متوجه مي شن كه براي ادامه راه بايد تلاش بيشتري كنند.