2733
2739
عنوان

آموزش کیک بدون همزن و فر

1033 بازدید | 21 پست

سلام خانوما

من امروز یه کیک بدون فر و همزن یاد گرفتم اول پختم دیدم خوب شده گفتم برا شماهم بگم دوس داشتین درست کنید

اسمشم کیک قاشقی هست

مواد لازم:

شکر نصف لیوان

آرد یک لیوان

تخم مرغ یک عدد

وانیل نوک قاشق چ خ

بکینگ پودر یک قاشق چ خ

ماست نصف لیوان

اول تخم مرغ و وانیل و شکر رو باچنگال خوب باهم هم میزنیم تا یکدست بشه.

بعد ارد و بکینگ پودرو سه بار باهم الک کرده و اروم به تخم مرغ و شکر اضافه میکنیم و باچنگال هم میزنیم.بعد ماست رو به مواد اصافه میکنیم و اینقد هم میزنیم ک یه ماده یکدستی بدست بیاد.

بعد ماهیتابه رو رو گاز داغ میکنیم و ب مقدار لازم روعن میریزیم توش.روغن ک داغ شد شعله رو درطول پخت کم میکنیم تا مواد قشنگ مغز پخت بشه.

بعد باقاشق از مواد برمیداریم و میریزیم تو روعن ک سرخ بشه.وقتی سطحش حباب زد و یکم سفت شد برمیگردونیمش ک طرف دیگه ش هم سرخ بشه.فقط مواد رو خیلی ضخیم نریزید ک وسطش خمیر نمونه و بپزه.

امیدوارم درست کنین و خوشتون بیاد

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما قاٸمشهریا بهش میگیم کُماج

چ خوب نمیدونستم 😘

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤
2731

تخم مرغشو نمیشه حذف کرد😃

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
هوس کردم نوش جوون

مرسی عزیزم

خیلی راحت و سریع اماده میشه

2738
تخم مرغشو نمیشه حذف کرد😃

فک نکنم عزیزم

یک تخم مرغ که خیلی کمه

ن واللا من ک یدونه زدم خیلی خوب شد

بااین مواد تقریبا ۲۰تا تونستم شیرینی درست کنم

پنکیک نیست؟    

نمیدونم واللا

من یادم رفته دستور پخت پنکیک رو 

کلا همیشه از رو دستور پخت نیگامیکنم و میپزم

اینم اینطوری نوشته بود

میشه عکس بزاری؟

با همسرم خوردیم تموم شد🙈😅

2706