2733
2734
عنوان

آرام پز

9606 بازدید | 28 پست

سلام خانوما ، كسي تو آرام پز خورش درست ميكنه ??? مارك آرام پزتون چي هست ؟ و چه جوري توش خورش ميذارين؟ 

ممنون ميشم راهنماييم كنيد 🙏🏻با تشكر

تيكر تولد يكسالگي دخترمه 😍😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مال من خودش دکمه خورش داره. بعد پیاز داغ میگیرم رب میریزم سرخ میکنم و ادویه ها و ابلیمو  و گوشت و لپه و اب به میزانی که میخوام اخر سر داشته باشه میریزم و میزارم که جوش بیاد چون اب کم نمیکنه توش اصلا. بعدم میریزمش تو دیگه ارامپزه. میرم پی کارم یه ساعت اخرم سیب زمینی خورد میکنم توش

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋
2731
آرام پز چقد طول میکشه خورش بپذه داخلش؟؟ من کارمندم از صبح تا ظهر میرم به دردم میخوره؟؟

ببین اگه مثل مال من بگیری کارت راه می افته چون زمانسنج داره و زمان بهش میدی سر زمان خاموش میکنه میره رو گرم کن با دل راحت میری هر وقت خواستی بر میگردی مال من تفال هست

من از شب قبل غذاتو آماده میکنم و می زارم داخلش و آب جوش می ریزم و می گذارم تا فردا ظهر حسابی بپزه ،یعنی شب موقعه خواب حسابی بوی غذا می پیچه ،خیلی خوووووووووووبه ،مارکس هم کوک پوت هستش از این قابلمه سرامیکی ها هم داره

خدایا خودت مواظب بچه هام باش ...شکرت
از کجا میفهمی که نمیسوزه یا خورش ته نمیگیره؟؟ 

عزیزم خودش دکمه خورش داره . حالت خورشش دو ساعت و نیمه. میتونی زمانش رو بیشتر یا کمترم کنی سر اون زمان خاموش میکنه اصلا اب کم نمیکنه. مثلا من صبح میزارم ساعت دو میام خونه اون خودش تا اون موقع خاموش شده دیگه غذامم اماده س

2706