2733
2739
عنوان

پارک دوبل

| مشاهده متن کامل بحث + 16728 بازدید | 57 پست

قانون جديد پارك دوبل فقط جدول رو ملاك قرار ميده ميگه 

كنار ماشين الگو اينه به اينه و صاف وايسا بعد دنده عقب فرمون رو در حين حركت بچرخون به سمت جدول به جدول كه نزديك شدي (( در حدي كه ميخواي با جدول در نهايت فاصله داشته باشي)) فرمون رو دوباره در حين حركت به سمت عقب برگردون تا صاف بشه وسلامممممممم

این نیز بگذرد
والا اینجا که ما رفتیم افسره در عرض دو دقه امتحان میگرفت فقطم دوبل فک کن یه دختره بد زد ماشین با جدو ...

خي اخه مثلا اگه فاصله جلو و عقبت و فاصله با جدولت خوب نباشه ردي ولي اگه همه چي خوب باشه فقط يكم فاصله از جدول زياد باشه قبولي

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش فیلمشو دانلود کنی ببینی بخدا برا من خیلی خیلی تاثیر داشت یعنی قشنگ توضیح میده

یچیز چرت اورد ببین میتونی اونو برام پیدا کنی لینکشو بذاری؟؟؟

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
یچیز چرت اورد ببین میتونی اونو برام پیدا کنی لینکشو بذاری؟؟؟

بخدا بلد نیستم لینک بزارم همین الانم زدم فیلم پارک دوبل همونو اورد 

چرا وقتی یکی تاپیک عکس میزنه میگه پست بعدی میزارم ولی پست بعد بازم پست میزاره صبر کنید داره میاد🤔یعنی چجوریه هم عکس داره میاد هم استارتر میتونه پست بزاره😯چرا تو تاپیکها میگید بچه ها پست نزارید پربازدید نشه😑پربازدید به معنی جلو رفتن صفحات نیست بخدا به تعداد بازدید😣اینجا کسی جرات نداره بگه دوست داره بچه اش پسر باشه باید حتما عشق دختر باشی وگرنه میجوَنِت😒چرا کاربرا یه عکس خیلی معمولی از خودشون میزارن همه میگن ماشالله برا خودت اسپند دود کن کلی قربون صدقه ش میرن درحالی که دیده شده عکس از آیشواریا گذاشتن میگن ایشش این چیه من ازاین خوشکلترم😯هیچوقت اینایی و که اسکرین شات از پیامهای شوهرشون میزارن که کلی قربون صدقه هم رفتن و درک نمیکنم یعنی واقعا چیزی به اسم حریم شخصی و خصوصی براشون تعریف نشده🤔وای اونایی که تاپیک میزنن فلان کاربر اقا بهم درخواست دوستی داده😷خب قبول نکن و تمام تاپیک زدنت چیه 😣😏اینجا هیچی تو سلیقه کاربرها نیست  
2731
بخدا بلد نیستم لینک بزارم همین الانم زدم فیلم پارک دوبل همونو اورد 

تصویرش انیمیشنیه یا واقعی؟

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

اول آروم دنده عقب بگیر تا وقتی که انتهای ماشین بغلیتو وسط لچکی ببینی،بعد با سرعت خیلی کم در حالی که فرمونو به راست میچرخونی بیا عقب،اگه جدول کنار خابون باشه اینقد بیا که از آیینه های بغل دستگیره در عقب رو روی جدول بندازی از اونطرف عقب ماشین بغلی تو این شرایط باید به سینه افسر رسیده باشه،بهد با سرعت فوق العاده کم ماشینو ببر عقب ولی با سرعت فرمونو به چپ بچرخون.ماشین آروم میره سر جاش.اگه تو فرمون اول زیادی ماشین رفت تو یعنی سینه افسرو رد کردی ایست کن یه دور فرمونو به چپ بچرخون بعد شروع به حرکت کن

مشکلی دارم ز دانشمند مجلس باز پرس####توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر میکنند؟؟ واقعا چرا؟؟
اول آروم دنده عقب بگیر تا وقتی که انتهای ماشین بغلیتو وسط لچکی ببینی،بعد با سرعت خیلی کم در حالی که ...

ووووووش خدا خیرت بدهههههههه

2740
https://www.aparat.com/v/uG9bi

مرررررسی😍😍😍😍😍😍😍

مرررررسی😍😍😍😍😍😍😍

واسا گلم اشتباه لینک و زدم 🙈🙈🙈🙈 این یکی بودhttps://www.aparat.com/v/3ZbmP

چرا وقتی یکی تاپیک عکس میزنه میگه پست بعدی میزارم ولی پست بعد بازم پست میزاره صبر کنید داره میاد🤔یعنی چجوریه هم عکس داره میاد هم استارتر میتونه پست بزاره😯چرا تو تاپیکها میگید بچه ها پست نزارید پربازدید نشه😑پربازدید به معنی جلو رفتن صفحات نیست بخدا به تعداد بازدید😣اینجا کسی جرات نداره بگه دوست داره بچه اش پسر باشه باید حتما عشق دختر باشی وگرنه میجوَنِت😒چرا کاربرا یه عکس خیلی معمولی از خودشون میزارن همه میگن ماشالله برا خودت اسپند دود کن کلی قربون صدقه ش میرن درحالی که دیده شده عکس از آیشواریا گذاشتن میگن ایشش این چیه من ازاین خوشکلترم😯هیچوقت اینایی و که اسکرین شات از پیامهای شوهرشون میزارن که کلی قربون صدقه هم رفتن و درک نمیکنم یعنی واقعا چیزی به اسم حریم شخصی و خصوصی براشون تعریف نشده🤔وای اونایی که تاپیک میزنن فلان کاربر اقا بهم درخواست دوستی داده😷خب قبول نکن و تمام تاپیک زدنت چیه 😣😏اینجا هیچی تو سلیقه کاربرها نیست  

وای چقدر زجر کشیدم برااین پارک دوبل از وقتی هم رانندگی میکنم یه بارم نزدم تا خالی بشم😀

امن یجیب المضطر اذا دعاه ویکشف السوء ..یامجیب المضطر اجب المضطر بحق المضطر ونحن المضطرون..باالزینب یاالله....... 
واسا گلم اشتباه لینک و زدم 🙈🙈🙈🙈 این یکی بود https://www.aparat.com/v/3ZbmP

رفتم دیدم مرسی عزیزمممم

وای چقدر زجر کشیدم برااین پارک دوبل از وقتی هم رانندگی میکنم یه بارم نزدم تا خالی بشم😀

بخدا همه چیم خوبه دوفرمون میزنم کف و خون قاطی کنی😂😂😂ولی دوبل💩

رفتم دیدم مرسی عزیزمممم

فدات انشالله قبول بشی عزیزم😍

2706