2737
2739
عنوان

دوقلوباردارها بیاین اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 23283 بازدید | 274 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام دوست عزیز.خوب هستید.امیدوارم خوب، سرحال و سلامت باشی. می خواستم نظرتو در مورد این استخرهای بادی بچه ها که یکی از دوستان گذاشته بدونم. اینم لینکشه.ممنون.

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4424167/کدوم-قشنگه?postId=138334575

انواع لوازم اشپزخانه رو  به صورت انلاین بخرید و درب منزل تحویل بگیرید.  دارای ضمانت پس از ...

زهررررررررررررررررررررررررررررمار

پسر قشنگم هدیه زیبای خدا چقدر دلم میخواست تو امضائ نی نی سایت بنویسم منم مادر شدم   همیشه با خودم میگفتم یعنی میشه؟ حالاشده و من شکرگذار خالقم هستم تو فرشته ای هستی که 3خرداد 1400وقتی ساعت 3بعدظهر بی بی چک گذاشتم فهمیدم مادر شدم و من ایمان دارم بهترین انسان خواهی بود آرزو میکنم همه ی اونای که دلشون بچه میخواد این حسو بچشن ،  گل بهشتی،   من اومدنت مبارکمون باشه خدایاشکرت.دکتر من رضا نصر بود با ای وی اف باردار شدم 
2738

سلام به مامانای مهربون ، من جدیدا با سایتی آشنا شدم که متناسب با این شرایط بی حوصلگی و خانه موندن بچه هاست .

از لوازم کاردستی گرفته تا بسته های خلاقیتی که علاوه بر آموزش مهارتاشون ، باعث سرگرمیشونم میشه .

حتما به سایت ذهن خلاق سر بزنید : 

www.creative-mind.ir

[QUOTE=52075819]دوقلو ریسکش بالاس. بعد کسی که دوقلو میخواد باید از همه لحاظ سالم باشه[/QUOTموافقم

دلم برای پسرای عزیزم که با رفتنشون داغ بزرگ بر دلم گذاشتن هیچوقت نتونستم بغلشون بگیرم کاش فقط یک لحظه میددمشون تا منم باوم میشد  مامان  شدم.خدایا دیگه تحمل مطب دکترا و آمپول و تخمک کشی و انتقال رو ندارم خودت به دل زخم خوردمون نگاه کن ولطف و معجزه ات رو شامل حالمون کن.نه به خاطر من به خاطرهمسرم
2706