2737
2734
عنوان

اقدامی های دی بیاین باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 145729 بازدید | 21602 پست
فاعقه خودم هم باورم نميشه چجوري ميتونم باردار باشم؟!؟!؟  رفتم آز دادم بعدازظهر برم ببينم ج چي ...

ناناز جونی عزیزم تبریک میگم از ته ته دلم برات خوشحالم . خداروشکر مبارکت باشه💚💙💗💖

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ناناز جونی عزیزم تبریک میگم از ته ته دلم برات خوشحالم . خداروشکر مبارکت باشه💚💙💗💖

قربونت برم عزیزم 

انشاالله نی نی هامون رو سالم بیل کنیم و همه منتظرا یاش جون و روشنا مامان بشن 

خدایا حال دلمو خوب کن..... بچه هامو به تو میسپارم.بهترین رو برام رقم بزن خدا جونم.
قربونت برم عزیزم  انشاالله نی نی هامون رو سالم بیل کنیم و همه منتظرا یاش جون و روشنا مامان بشن ...

عزیزم ممنون 😘

خدایاااا ممنونم برای هدیه قشنگی که بهم دادی....به خودت میسپارمش😍🤗 هرچی خیره برای همه منتظرا مقدر کن🤲🤲
2742
تهوع دارم  یبوستم اصلا درمان نمیشه

عزیزم منم این سری حدود دوهفته یبوست داشتم،آش دوغ خوردم خوب شدم و شکمم روون شد،تو هم آش دوغ رو امتحان کن،،درمورد تهوع هم که کاری ازدستت بر نمیاد جز اینکه صبحا قبل ازینکه از جات بلندشی کمی نون خشک و یا بیسکویییت بخوری اینجوری بهتر میشی

2740
عزیزم منم این سری حدود دوهفته یبوست داشتم،آش دوغ خوردم خوب شدم و شکمم روون شد،تو هم آش دوغ رو امتحان ...

مرسی خواهری

خدایا حال دلمو خوب کن..... بچه هامو به تو میسپارم.بهترین رو برام رقم بزن خدا جونم.

سلام

بچه ها من تا آخر ماه پنج وزن گیری اصلا نداشتم بعدازاون چند وقت پیش رفتم مرکز بهداشت تو سه هفته که از ماه 6 بردم 5 کیلو افزایش وزن داشتم  پای چپم خیلی ورم داره بعضی وقتام به شدت سرم درد میگیره کسی اطلاع داره که به نظرتون وضعیتم اگه مشکوکه امروز بررم دکتر

سلام بچه ها من تا آخر ماه پنج وزن گیری اصلا نداشتم بعدازاون چند وقت پیش رفتم مرکز بهداشت تو سه هفته ...

عزیزم افزایش وزنت به نظرم زیاد بوده،حتما با دکترت مشورت کن،من هر سه هفته یکبار توسط دکترم چکاپ میشم و وزنمو کنترل میکنه

ناناز جونی تبریک میگم ان شاءالله بارداری خوب داشته باشی خیلی خوشحال شدم مبارکت باشه عزیزم 

مرسي عزيزم 

انشاالله قسمت همه منتظرا

مرسی خواهری

عزیزم خوبی؟بهتر شدی؟  ناناز جون رفتی مسافرت؟ دکتر چی رفتی؟ 

خدایاااا ممنونم برای هدیه قشنگی که بهم دادی....به خودت میسپارمش😍🤗 هرچی خیره برای همه منتظرا مقدر کن🤲🤲
2706