2733
2734
عنوان

اقدامی های دی بیاین باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 145721 بازدید | 21602 پست

رز  20 شهریور

نیکا 97    20 شهریور

کیمیا  6مهر

یاش  12مهر

روشنا 19مهر

عرفنجان 14مهر

آخ جوووون یه نفر کم شد... 😍😍🤗🤗🤗

خدایاااا ممنونم برای هدیه قشنگی که بهم دادی....به خودت میسپارمش😍🤗 هرچی خیره برای همه منتظرا مقدر کن🤲🤲

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم بخاطرپلی کیست تخمگ گذاری ندارم بعد5ماخ فهمیدم خیلی ناراحتم دارم قرص میخورم امیدی ندارم

منم ماه پیش فهمیدم که کیست دارم و تخمک ندارم منم دارم قرص میخورم نگران نباش عزیزم ایشاا... درست میشه برای هممون

خدایاااا ممنونم برای هدیه قشنگی که بهم دادی....به خودت میسپارمش😍🤗 هرچی خیره برای همه منتظرا مقدر کن🤲🤲
سلام عزیزم..اره دیروز آزمایش داد جوابش ماه دیگه آماده میشه

وااای چقدر دیررر.... اما خدا کنه جوایش خوب باشه... اشکال نداره.... بجز ازمایش کار دیگه ای  هم انجام  دادید؟ 

2728
وای بچه ها بهترین استوری واتساپم ک امروز دیدم😍😍

عزییییزم خدا رو شکر چقدرررر الان خوشحالن😍🤗

رز  20 شهریور نیکا 97    20 شهریور کیمیا  6مهر یاش  12مهر روشنا 19مهر ...

عزیزم من اول مهر موعدمه 

تو آسمونها نوشته هر کی دختر داره جاش وسطه بهشته😍😍خدا جونم ممنون یه دختر خوشگل بهمون هدیه دادی همیشه مواظبش باش 😘😘😘ممنونم 
وااای چقدر دیررر.... اما خدا کنه جوایش خوب باشه... اشکال نداره.... بجز ازمایش کار دیگه ای  هم ا ...

فدات عزیزم...نه گلم فقط آزمایش نوشت ک گفت جوابش آماده شد برام بیارین

تا خدا هست زندگی هست...
2738

رز  20 شهریور

نیکا 97    20 شهریور

کیمیا 1 مهر

یاش  12مهر

روشنا 19مهر

عرفنجان 14مهر

آخ جوووون یه نفر کم شد... 😍😍🤗🤗

ميخورم حل نميشهههه😭😭😭😭 

عزیزم ایشاا بهت خوش بگذره کارهایی که بچه‌ها میگن رو انجام بده ایشاا... مشکلت حل بشه☺️😍😘

2706