2737
2739
عنوان

اقدامی های دی بیاین باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 145721 بازدید | 21602 پست
الهی بمیرم عیبی نداره عزیزم،واقعا درکت میکنم هیچی نمیتونم بگم که آروم بشی،البته منم زیاد به خودم امی ...

خدا نکنه دیدن این صحنه مسخره و تکراری برامون عادی شده انگار

خدایاااا ممنونم برای هدیه قشنگی که بهم دادی....به خودت میسپارمش😍🤗 هرچی خیره برای همه منتظرا مقدر کن🤲🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان من ماه پیش رفتم دکتر هم لتروزول خوردم هم امپول زدم هم ناشتا لووکسین داد بهم حالا که پرید شدم ...

بنظرم به حرف دكترت گوش كن

خدایا حال دلمو خوب کن..... بچه هامو به تو میسپارم.بهترین رو برام رقم بزن خدا جونم.
کیمیا جون در چه حالی عزیزم؟ 

خیلی داغونم دیشب همش گریه کردم شوهرمم گریش گرفت .ولی باز کلی بهم امید داد.دیروز خیلی بهم ریخته بودم اما امروز ارومتر شدم خیلی فک کردم حتمان قسمتم همین بوده چه میشه کرد نباید روحیمو ببازم زندگی ادامه داره.برام خیلی دعا کنید تو این روزا.بعد این همه انتظار اخرشم اینطور شد.تمام شادیم یهو تبدیل به غم شد

تو آسمونها نوشته هر کی دختر داره جاش وسطه بهشته😍😍خدا جونم ممنون یه دختر خوشگل بهمون هدیه دادی همیشه مواظبش باش 😘😘😘ممنونم 
2728
خیلی داغونم دیشب همش گریه کردم شوهرمم گریش گرفت .ولی باز کلی بهم امید داد.دیروز خیلی بهم ریخته بودم ...

عزيزم حس خيلي بديه. ولي اخرين راه نيس.هنوز وقت هس.انشاالله ايندفعه ني ني مياد و ميمونه گلم

خدایا حال دلمو خوب کن..... بچه هامو به تو میسپارم.بهترین رو برام رقم بزن خدا جونم.
خیلی داغونم دیشب همش گریه کردم شوهرمم گریش گرفت .ولی باز کلی بهم امید داد.دیروز خیلی بهم ریخته بودم ...

عزیزم سعی کن بیخیال باشی،اینطوری نینی یه جوری میاد تو دلت که خودتم متوجه نمیشی

خوش اومدی مامانی،قدمت رو جفت چشای منو بابایی
الان کامل پریود شدی؟

نه هنوز اما اینقدر درد دارم هلاک شدم  

خدایاااا ممنونم برای هدیه قشنگی که بهم دادی....به خودت میسپارمش😍🤗 هرچی خیره برای همه منتظرا مقدر کن🤲🤲
2738
نه هنوز اما اینقدر درد دارم هلاک شدم    

یاش خیلی مظلومانه حرف میزنی،دلم ریش شد بخدا،ایشالله به حق پنج تن هرچه زودتر مامان بشی

یاش خیلی مظلومانه حرف میزنی،دلم ریش شد بخدا،ایشالله به حق پنج تن هرچه زودتر مامان بشی

عزیییزم ممنون همچنین تو و همه بچه های تاپیک که منتظر هستن. بخدا از درد دارم دیووونه میشم میترسم کیستی چیزی باشه نه پریود میشم که راحت بشم نه حتی یه هاله روی بی بی میفته هیچییییی. فقط من موندمو درد   

منم ۶ماهه اقدام کردم برام دعا کنید این ماه باردار بشم

سلام عزیزم خوش اومدی چندم موعدته ایشاا... که زود مامان میشی

عزیییزم ممنون همچنین تو و همه بچه های تاپیک که منتظر هستن. بخدا از درد دارم دیووونه میشم میترسم کیست ...

الان چند روزه درد داری؟

2706