2737
2739
عنوان

اقدامی های دی بیاین باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 145721 بازدید | 21602 پست
مثل پری هست ادامه داره،ببخشید ولی رنگش روشن تره

شاید گرمیجات مصرف کردی یا دوران پری اگه قرص اهن مصرف بشه خونریزی بیشتر میشه.

صبرکن کامل پاک بشی بعد برو اقدام .

این ماه حست میکنم کوچولوی من.میدونم که میای تو دلم خیلی نزدیک شدی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بچه ها،من امروز پریود شدم،شروع کردم به خوردن گلوکوفاژ،از روز سوم هم که باید لتروزول بخورم،راستی ...

گلوکوفاژ همون متفورمین خارجیه؟ 

دکتر بهتون لتروزول داد یا خودتون گرفتید بخورید؟ 

خدایا شکرت برای این فرشته ای که بهم دادی دعای هر لحظه من بارداری تمام خانم های منتظر خدایا این حس شیرین رو قسمت همه خانم های منتظر کن
سلام بچه ها من دیروز صبح از پری پاک شدم بعد دیشب اقدام داشتیم امروز صبح خونریزی دارم،خیلی نگرانم کسی ...

عزیزم به احتمال زیاد هنوز خونریزیت تموم نشده بود،واسه منم گاهی اوقات همینجوری میشه

خدایا شکرت که منم مامان شدم،التماست میکنم همه اونایی که نینی ندارن دامنشونو سبز کن،الهی آمییییییییییین.
2728
گلوکوفاژ همون متفورمین خارجیه؟  دکتر بهتون لتروزول داد یا خودتون گرفتید بخورید؟

آره عزیزم متفورمین بهم نمیسازه گفتم بهم گلوکوفاژ بده،لتروزول هم دکتر خودش تجویز کرد

خدایا شکرت که منم مامان شدم،التماست میکنم همه اونایی که نینی ندارن دامنشونو سبز کن،الهی آمییییییییییین.
با وجود لتروزول فولی هات سایزشون چندبوده عزیزم؟؟

من تاحالا لتروزول نخوردم اولین باره،ولی یه سری شبی دوتا کلومیفن خوردم که فولی هام سایزشون خیلی کوچیک بود،با ده تا آمپول هاش ام جی سایزشون بیست شد

2738
نه نانازجون هنوز نیومده شروع کردم دارم عرق فراسیون میخونم به امیده خدا

راهيل جون در چه حالي؟!؟ 

من كه امروز صبح درد دارم.ولي پري نمياد و ترشح معمولي مياد. من فردا صبح بي بي ميزنم و دوشنبه ميرم دكتر.

تو آز ندادي،؟،؟ تو هم درد داري؟!؟

خدایا حال دلمو خوب کن..... بچه هامو به تو میسپارم.بهترین رو برام رقم بزن خدا جونم.
سلام بچه ها من نی نیم پسره☺️ امیدوترم ب زودی شما هم جنسیت نی نیتون رو بیاین همینجا اعلام کنید

سلام الهی خدا برات نگه داره مبارکه

تو آسمونها نوشته هر کی دختر داره جاش وسطه بهشته😍😍خدا جونم ممنون یه دختر خوشگل بهمون هدیه دادی همیشه مواظبش باش 😘😘😘ممنونم 
سلام بچه ها من نی نیم پسره☺️ امیدوترم ب زودی شما هم جنسیت نی نیتون رو بیاین همینجا اعلام کنید

ای جااااااااااانم عزیییییزززم مبارکت باشه،ایشالله دامادش کنی

عزیزم مبارک باشه 

ببخشید یه سوال داشتم شما روزای چندم اقدام داشتی؟ ببخشید که این سوال رو میپرسم

خدایا شکرت برای این فرشته ای که بهم دادی دعای هر لحظه من بارداری تمام خانم های منتظر خدایا این حس شیرین رو قسمت همه خانم های منتظر کن
2706