2737
2739
عنوان

اقدامی های دی بیاین باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 145722 بازدید | 21602 پست
ای جوووووون دلم،چقدر نازه دخملمون،وزن تولدش چقدر بود؟

ميركا ٢٠ روز زودتر به دنيا اومد واسه همين وزنش ٢٦٠٠ بود

خدایا حال دلمو خوب کن..... بچه هامو به تو میسپارم.بهترین رو برام رقم بزن خدا جونم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ياش عزيزم پريود شدي يا ماماني

سلام عزیزم خوبی؟ کجایی؟ چرا خبری ازت نیست

خدایاااا ممنونم برای هدیه قشنگی که بهم دادی....به خودت میسپارمش😍🤗 هرچی خیره برای همه منتظرا مقدر کن🤲🤲
2731

سلام به همه شما عشقان

ياش جونم توخوبي ببخشيد من چند روزي نبودم 

اين ماهم رفتم دكتر دكترم از وضعيت خشكي دهانه رحمم خيلي راضي بود ومي گفت خيلي بهتر شدم 

ولي متاسفانه اسپرم شوهرم گفت كه خيلي ضعيف شده باينكه واريكوسل عمل كرده به جاي اينكه بهتر بشه بدتر شده 

اين ماهم كه نشد ولي انشالله به اميد خدا دوباره ماه بعد اقدام مي كنم

خدایا بابت همه نعمتهایی که بهم بخشیدی ازت ممنونم
اره خداروشكر دكترش راضيه  فقط هم شير خودم رو بهش ميدم

ناناز جونم الهي شكر كه كه ماه خوشگلت رو توي بغلت گرفتي عزيزم هزاران بار مباركت باشه

عزيزم داستان همسرت رو خوندم خيلي ناراحت شدم

ولي من ازت خواهش مي كنم اصلا ميدون رو خالي نكن

اولا كه زن خراب وكثيف زياده 

مطمئن باش اگه شوهرت اهل كثافتكاري بود حتما زودتر ازاينا خودش رو نشون ميداد 

توبايد با قربون صدقه با زبون بازي اونو سمت خودت بكشي وبا خوبي كردن درحقش اونو شرمنده خودت كني

به نظر من  ماخانوما ميتونيم با زبون بازي وسياست هاي زنونه مار رو از توي سوراخش بكشيم بيرون

همسرخواهرمن جلوي چشم خواهرم خانوم مي اورد خونه وبه خواهرم مي گفت كه براشون بعد نزديكي ابميوه بياره 

ماهرچي به خواهرم مي گفتيم طلاق بگير خواهرم مخالفت ميكرد ولي الان بعد چند سال طوري شده كه شوهرش خواهرم رو مي پرسته و 

واقعا با عشق بازي مي كنن 

سلام به همه شما عشقان ياش جونم توخوبي ببخشيد من چند روزي نبودم  اين ماهم رفتم دكتر دكترم از و ...

چرا عزیزم بدتر شدن؟ ایشاا... این ماه جواب میگیرید 

خدایاااا ممنونم برای هدیه قشنگی که بهم دادی....به خودت میسپارمش😍🤗 هرچی خیره برای همه منتظرا مقدر کن🤲🤲
2738
به نظر من  ماخانوما ميتونيم با زبون بازي وسياست هاي زنونه مار رو از توي سوراخش بكشيم بيرون همس ...

یااا خدااا چه صبری داشته خواهرت اصلا فکرشم نمیتونم بکنم😧😧😧الهی شکر که جواب صبر و تحملش رو گرفته

سلام بچه ها خوبید؟چه خبرا؟من که انگار قرار نیست بچه بیاد دارم میمیرم از سنگینی😁😁

تو آسمونها نوشته هر کی دختر داره جاش وسطه بهشته😍😍خدا جونم ممنون یه دختر خوشگل بهمون هدیه دادی همیشه مواظبش باش 😘😘😘ممنونم 
سلام بچه ها خوبید؟چه خبرا؟من که انگار قرار نیست بچه بیاد دارم میمیرم از سنگینی😁😁

سلام عزیزم تو در چه حالی؟ عزیزم خوب هنوز که مونده صبر داشته باش دختر کپلی داری حتمااا😍

ای جوووووون دلم،چقدر نازه دخملمون،وزن تولدش چقدر بود؟

سلام عزیزم خوبی؟ تو درچه حالی؟ پسر گلت چطوره؟