2737
2734
عنوان

اقدامی های دی بیاین باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 145721 بازدید | 21602 پست

زايمانم خيلي عالي بود اصلا برش نخوردم خداروشكر 

وقتي رفتم بيمارستان ٥ سانت بودم 

بيمارستانم خصوصي بود 

ماماهمراه هم داشتم كه عالي بود توصيه ميكنم حتما بگيري كيميا جون 

هزينه بيمارستان شد ٣٦٠٠ و هزينه ماما هم شد٦٠٠ 

ساعت ٨ و نيم رفتم بيمارستان ساعت ١١ و ٥ دقيقه زايمان كردم 

فقط نيم ساعت اخر سخت بود 

اصلا نترس كيميا جون

خدایا حال دلمو خوب کن..... بچه هامو به تو میسپارم.بهترین رو برام رقم بزن خدا جونم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زايمانم خيلي عالي بود اصلا برش نخوردم خداروشكر  وقتي رفتم بيمارستان ٥ سانت بودم  بيمارست ...

عزیزم تبریک میگم انشالله خداب نینیت سالها عمربابرکت بده ابجی ازاین به بعد نزار شوهرت روگوشیش رمز بزاره اگه تونستی راضی کن گوشی ساده بخره چون بیشتراین خیانت ها ازگوشی پیشرفتس من بااینکه شوهرم بهم خیانت نکرده ولی نزدیک دوسال پیش گوشی اندرویدش شکست دیگه نزاشتم بخره دوتایی از ی گوشی استفاده میکنم هرموقع گوشی رومیخاد سریع میدم بهش دیگه نه اون میتونه کاری بکنه هم من از کارهاش خبر دارم بای گوشی ساده سر میکنه  ی چیز دیگه هم اینه ک شوهرم هر کجا بخاد بره من همراهش میرم نمیزارم تنها بره وقتی از سرکار میاد اگه پنج دقیقه دیرکنه زنگ میزنم خیلی حواسم بهش هس مرد وقتی پول داشته باشه ب قول قدیمیا دومش میره روسرش سریع میگه یه کاری کنم ازاین ب بعد حقوق خودتو نگه داراصلا دست نزن همش از پول شوهرت خرج کن اصلا نزار پول توحسابش باشه شوهرم تاحقوقق میگیره سریع شروع میکنم فلان چیزو میخام اینو میخام تا کمتر پول نگه داره الان توخرج  نکنی خدانکرده دوروز دیگه واسه یکی دیگه خرج میکنه خداانشالله کمکت میکنه فکرشو نکن افسردگی بعدزایمانت پیشرفت نکنه وگرنه بعد ها باعث مریضی اعصاب میشه پدرتو درمیاره هی باید قرص بخوری

گروه لاغری_فیت شو💙💙  وزن اولیه :۶۵/۵۰۰🔓 وزن دوم۶۳🔒وزن سوم۶۰🔒وزن هدف ۵۷🔒  تاریخ شروع ۳۱/۵/۱۴۰۱ 
2728
زايمانم خيلي عالي بود اصلا برش نخوردم خداروشكر  وقتي رفتم بيمارستان ٥ سانت بودم  بيمارست ...

آفرین چقد پیشرفتت عالی بود رفتی بیمارستان.خداروشکر زایمانت راحت بود انشالله برای منم همینطور باشه من اینقد کشاله رانم درد داره اصن نمیتونم راه برم بلند شدن برام سخت شده خدا به دادم برسه😢😢

تو آسمونها نوشته هر کی دختر داره جاش وسطه بهشته😍😍خدا جونم ممنون یه دختر خوشگل بهمون هدیه دادی همیشه مواظبش باش 😘😘😘ممنونم 
كيميا جون كلي ورزش و دمنوش هس كه سر فرصت بهت ميگم  حتما ورزش و پياده رويي داشته باش

ممنون میشم مرسی

تو آسمونها نوشته هر کی دختر داره جاش وسطه بهشته😍😍خدا جونم ممنون یه دختر خوشگل بهمون هدیه دادی همیشه مواظبش باش 😘😘😘ممنونم 
عزیزم تبریک میگم انشالله خداب نینیت سالها عمربابرکت بده ابجی ازاین به بعد نزار شوهرت روگوشیش رمز بزا ...

مرسي عزيزم 

نميشه گوشي ساده داشته باشه اخه كارش طوريه كه كلا بايد مدارك رو با تل يا واتس آپ بفرسته ولي خودش بهم پيشنهاد داده كه تل و واتس آپ اونو منم رو گوشي خودم داشته باشم 

رمز گوشي رو هم برداشته 

اره واقعا از بس براش قناعت كردم تهش شد اين 

اميدوارم پشيمونيش هميشگي و واقعي باشه 

مرسي كه راهنمايي كردي جونم

خدایا حال دلمو خوب کن..... بچه هامو به تو میسپارم.بهترین رو برام رقم بزن خدا جونم.
آفرین چقد پیشرفتت عالی بود رفتی بیمارستان.خداروشکر زایمانت راحت بود انشالله برای منم همینطور باشه من ...

انشاالله كه همينطوره براي تو 

منم دردام زياد بود ولي اجازه نميدادم مانع ورزش و پياده رويي بشه 

2738

ناناز جونی واسه قضیه شوهرت خیلی ناراحت شدم و اعصابم خورد شده...واقعا این مردا چ دردشونه ک اینکارا رو میکنن ک بعدش بیفتن ب التماس ...عزیزم ان شاءالله ک شوهرت سر به راه میشه و اینم درس براش میشه سراغ کسی نره

تا خدا هست زندگی هست...
مرسي عزيزم  نميشه گوشي ساده داشته باشه اخه كارش طوريه كه كلا بايد مدارك رو با تل يا واتس آپ بف ...

فدات گلم انشالله ک درس میشه حتما روی گوشی خودت وصل کن  اینجوری بهتر میتونی مدیریت کنی 

گروه لاغری_فیت شو💙💙  وزن اولیه :۶۵/۵۰۰🔓 وزن دوم۶۳🔒وزن سوم۶۰🔒وزن هدف ۵۷🔒  تاریخ شروع ۳۱/۵/۱۴۰۱ 
ناناز جونی واسه قضیه شوهرت خیلی ناراحت شدم و اعصابم خورد شده...واقعا این مردا چ دردشونه ک اینکارا رو ...

مرسي جونم 

2706