2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من که اصلا نبودم اما تو یه تاپیک خوندم کاراگاهان سایت گزارش زدن براش😂

دیوانه و دِلبَسته ی اِقبالِ خودَت باش                   سَرگرمِ خودَت؛عاشِقِ احوالِ خودَت باش                  یک لَحظه نَخور حَسرَتِ آن را که نَداری                  راضی به هَمین چند قَلَمِ مالِ خودَت باش                       
2740

نینی سایت خیلی بد شده.. من تازه عضو شدم ولی ۲ سال خواننده خاموش بودم.. کاربرا فقط دل شکستن بلدن.. هرکی میاد بش انگ دروغگویی میزنن و شروع میکنن به تمسخر کردن.. شاید اون خانوم راست میگفت .. یا اون اقایی که امریکا بودن.. همه یا داشتن مسخرش میکردن یا میگفتن هی عکس بده‌. دیگ حتی نمیشه اینجا درد و دل کرد 😢

منم باور نکردم ولی واقعا شاید باشن اینجور ادما.فقط برا من این عجیب بود که کسی که خودش پزشکی بوده مگه میشه بازم حرص پول داشته باشه بالاخره با رشته ی تحصیلیش به پول میرسید و اینکه چرا هنوز با همچین ادمی زندگی میکرد میتونست راحت جدا بشه و دوباره بخونه همون پزشکی بیاره و به اهدافش برسه

نینی سایت خیلی بد شده.. من تازه عضو شدم ولی ۲ سال خواننده خاموش بودم.. کاربرا فقط دل شکستن بلدن.. هر ...

دقیقا همینطوره.اینجا اجتماع کوچکیه ولی این رفتارها نشون میده که بددلی ،عدم اعتماد به یکدیگر ،فقدان حس همدلی و همکاری،حسادت ...در کشور بیداد میکنه