2752
2734
عنوان

شیرخشک مناسب

108 بازدید | 16 پست

دخترم شکمش خیلی کار میکنه وزن گیری خوبی هم نداره دکنرگفت شیرخشک بدم نان نوشت هر دفعه که میخوره بلافاصله شکمش کار میکنه ببلاک وسوپراميل واپتاميل وهم امتحان کردم فرقی نکرد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
به چي

بیومیل بده...

برای حل مشکلم یه صلوات میفرستی???              خدایا خیلی خیلی میترسم ولی  دل خوشم  به این ایه (وافوض امری الی الله ان الله بصیربالعباد)...خدایافقط توبینایی توشنوایی خودت میدونی توی دلم چی میگذره خدایاکمکم کن..ان شاءالله همه به حاجات شون برسن...(بیاین برای هم دعاکنیم)
قیمتش چقده

ازنان که ارزون تره

18500بود الان شد19500

برای حل مشکلم یه صلوات میفرستی???              خدایا خیلی خیلی میترسم ولی  دل خوشم  به این ایه (وافوض امری الی الله ان الله بصیربالعباد)...خدایافقط توبینایی توشنوایی خودت میدونی توی دلم چی میگذره خدایاکمکم کن..ان شاءالله همه به حاجات شون برسن...(بیاین برای هم دعاکنیم)
خوبه ?

اره خیلی خوبه...من خیلی راضیم...

به چي

دكترش نگفت شير بدون لاكتوز بده؟اگه قبلن اينجوري. نبوده حتما ميخواد دندون دربياره 

اين كاربري مال خواهرمه منم با مال اون ميام من مادر شوهرم فوت شده چند روزه و مادر شوهر خواهرم باهاش زندگي ميكنه و اذيتش ميكنه 😒
چرا گفت ولی اصلا نخورد

وقتي گفته ديگه حساسيت داره پس .چ ماركي دادي 

اين كاربري مال خواهرمه منم با مال اون ميام من مادر شوهرم فوت شده چند روزه و مادر شوهر خواهرم باهاش زندگي ميكنه و اذيتش ميكنه 😒