2752
2734

طفلی 86سالشه خوبه خوب بود یهو یکماه پیش توی گلوش یه جیزی ورم کرد انداره گردو چندتا دکتر بردیمش یکیشون پنی سیلین داد گفت حتما چرک کرده امپولارو زد بدتر شد بزرگ شد... خلاصه آزمایش و سی تی اسکن و .. گفتن سرطان تیروییده پیشرفته اس😢😢😢 و اینکه جون سنش بالاس درمانی نمیشه کرد .جراحی که هیچی ..شیمی درمانی و برق تراپی هم زیاد روش جواب نمیده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا طفلی 2هفتس ک همش درد مداوم داره توی قسمت سرو گردن..قرصای مسکن هم جواب نمیده و ما که هرشب نوبت یکیمونه نگهش داریم واقعااااا ناراحت میشیم از درد کشیدنش اخه مامانی هیچوقت مریض نبود ماشالا ب این رسیده نه عملی نه مریضی بعد یهو سرطان و درد شدید ... صداشم عوض شده تنفسم مشکل دار شده حتی غذا خوردنشم الان سخت شده از گلوش چیزی پایین نمیره

2731

نمیدونم بگم چه دعایی برایی بکنین ...نمونه برداری کردیم جوابش فردا حاضره اگه غده قابل درمان باشه شاید بشه یکم برق بهش داد تا غده کوجیک بشه ..دعا کنین درداش کم بشه حداقل اگه رفتنیه با زجر و درد نره😢😢 قدر سلامتیمونو بدونیم😭😭😭😭😭

حالا طفلی 2هفتس ک همش درد مداوم داره توی قسمت سرو گردن..قرصای مسکن هم جواب نمیده و ما که هرشب نوبت ی ...

عزیزدلم حتماخیلی سخته...

براتون مقدورنیست ببرید پیش ایت الله تبریزیان؟حتما میتونن کاری انجام بدن...

برای حل مشکلم یه صلوات میفرستی???              خدایا خیلی خیلی میترسم ولی  دل خوشم  به این ایه (وافوض امری الی الله ان الله بصیربالعباد)...خدایافقط توبینایی توشنوایی خودت میدونی توی دلم چی میگذره خدایاکمکم کن..ان شاءالله همه به حاجات شون برسن...(بیاین برای هم دعاکنیم)

اگه گفتن باید عمل شه سریع زیر بار نرینا اکثر فقط میخوان رو دستتون یه پول بذارن.

یکی دو تا از اشناهای مارو با همین حال تو همین سنا عمل کردن و باعث شدن دور از جون مادر بزرگت زودتر از دنیا برن در صورتیکه اگه به حال خودشون میذاشتن بیشتر عمر میکردن.

حتما با چند تا پزشک با وجدان مشورت کنین.

خيلي متأسف شدم استارتر 

دوستان من خالم تو سن ٥٦سالگي متوجه شده نودول سرطاني تيروئيد داره و تيروئيدشو كلا دراورد و خوب شد خداروشكر بعد اين قضيه من هم تمام ازمايشات مربوط رو دادم نودول دارم اما كوچيك و غيرسرطانيه و فقط لوو تيروكسين مصرف ميكنم 

دكترم ميگفت از هر ٥خانم ٣خانم داره اين مشكلو چون هيچوقت متوجهش نميشن در سنين بعد ٥٠تبديل ب سرطان ميشه 

در ضمن من هرسال ازمايش خون ميدادم اوكي ود تو سونو متوجه شدن 

لطفا چكاپ تيروئيد بدين چون من هيچ علائمي نداشتم 

اگه گفتن باید عمل شه سریع زیر بار نرینا اکثر فقط میخوان رو دستتون یه پول بذارن. یکی دو تا از اشناها ...

نه جراحی ک همه دکترا گفتن نه ... من مشهدم رفتم پیش دکتر شباهنگ سی تی رو نشون دادم گفت درمانی نداره با توجه ب سنش هرکار کنین بدتر میشه اذیتش نکنین