2737
2734
عنوان

درس خوندن با بچه کوچک

10348 بازدید | 53 پست

دوستان درس خوندن با بچه یک سال و دو ماهه ممکنه؟؟کیا تجربه داشتن؟میخوام خونه درس بخونم واسه کنکور ،موندم چیکار کنم دلم نمیاد جایی بذارم کوچیکه هنوز،به نظرتون از رو تبلت میشه درس خوند ک بخرم؟کسی اینکارو کرده؟آخه کتاب که فوری ازم میگیره

من دخترم یکسال و دوماهش بود شروع کردم الان دو ماه خونه ام برای دومین بچم بعد دوباره شروع میشه درسم کنکوری نیستم دانشجوام 

کتابو تبلتو همه چیو ازت میگیره فعلا مگر شبا جزوه بنویسی تو ورق روزا جلوش دربیاره که پاره و مچاله کرد هم اشکالی نداشته باشه

من رو تمام دیوارهای جزوه چسبوندم همینطوری تو طول روز هی نگاه میندازم بهشون

بله کاملا ممکنه ولی باید صبر کنی بخوابه بعد بخونی به شبی چهار پنج ساعت خواب عادت کن 

اگه کلاس نمیری راحتتره برات چون تو خونه ای همش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ببخشید شما سال چندمه کنکور میدید؟

راستش کنکور تجربی اولین باره ولی خب در کل توی کنکور تجربه زیاد دارم،آخه من ارشد مدیریت دارم و لیسانس ریاضی ولی از هیچ کدوم نتیجه نگرفتم الان میخوام تجربی یه رشته خوب قبول شم

راستش کنکور تجربی اولین باره ولی خب در کل توی کنکور تجربه زیاد دارم،آخه من ارشد مدیریت دارم و لیسانس ...

آهان منم لیسانس مامایی دارم ولی میخوام پزشکی بخونم

روضه ندارد تنی که سر ندارد؟؟...تنی که جای بوسه مادر ندارد؟؟!!!😢😢💔💔💔💔
2738
آهان منم لیسانس مامایی دارم ولی میخوام پزشکی بخونم

عه جدی شبیه منی پس،ولی رشته لیسانست هم بازار کارش خوبه که،من دندانپزشکی قصدمه آخه پزشکی میگن دیر به ثمر میرسه و باید تخصص هم بگیری،راستی شما هم بچه کوچک داشتی؟

عه جدی شبیه منی پس،ولی رشته لیسانست هم بازار کارش خوبه که،من دندانپزشکی قصدمه آخه پزشکی میگن دیر به ...

آره بچم 16 ماهشه  نه مامایی کارش سخته با حقوق کم من عاشق پزشکیم برام فرق نمیکنه چقدر طول بکشه 

سلامت بتشی شما روزی چند ساعت میخونی؟

من هنوز شروع نکردم تازه میخوام شروع کنم،برنامه ریزیم واسه کنکور امسال نیست ولی میخوام شروع کنم کنکور 98یا99انشالله،کلا اگ درس بخونم خوب میخونم حیف وقت نمیشه،شما چی؟

راستی من میتونم صفحه خاصی داشته باشم که پیامایی که به تاپیکم میاد رو ببینم آخه هر سری دو ساعت دنبال صفحه تاپیکم میگردم ببینم پیام جدید اومده یا نه،کلا تازه اومدم نی نی سایت

من هنوز شروع نکردم تازه میخوام شروع کنم،برنامه ریزیم واسه کنکور امسال نیست ولی میخوام شروع کنم کنکور ...

نیازی  نیست دنبالش بگردی به اون زنگ بالای صفحه نگاه کن اعلاناته پیام بیاد قرمز میشه

2706