2737
2734
عنوان

شیر خوردن بیش از حد نوزاد 26 روزه؟

908 بازدید | 8 پست

سلام.

فرزند پسرم-26 روزشه . یکی اینکه خیلی شیر زیاد میخوره . روزی دو بار هم شیر خشک  بهش میدم.اینقدر میخوره که بهش پستونک میدیم .

تا نزدیک دهنش میشه صدای عجیبی در میاره و حمله میکنه :d 

و اینکه وقتی بیدار میشه مخصوصا دستهاش رو میکشه انگار خستگی در میکنه .

صداهایی هم در میاره . 

یه چیزی انگار اذیتش میکنه . نیم ساعت میخوابه باز همین کار رو میکنه

سرش هم کمی بیضی شکله . 

لطفا راهنمایی کنید .

ممنون  

در من دختری ساز امیدواری می نوازد 🌱

وای پسر منم همین طور بود از صب تا شب میچسبید ب سینم دیگه اشکم در اومده بود مخصوصا اولاش ک بخیه هام اذیتم میکرد 

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وای پسر منم همین طور بود از صب تا شب میچسبید ب سینم دیگه اشکم در اومده بود مخصوصا اولاش ک بخیه هام ا ...

یعنی طبیعیه؟ آخه قبلن اینطور نبود ؟همش دهنش بازه .یک دقیقه که بزارمش زمین صداش در میاد .مخصوصا امروز که خیلی اذیت کرد .از ساعت 8که بیدار شد تا الان بزور خوابوندمش

عزیزم کولیک نداره یه وقت پسر منم این جوری بود ماشالا تا 40 روزگی وزنش دو برابر شده بود از بس مندو می ...

نمیدونم .گریه نمیکنه.بیشتر بی قراری میکنه.پاهاشو جمع میکنه تو شکمش .به خودش می پیچه.از صبح اصلا نتونسته بخوابه! 😢😢

وقتی به خودش میپیچه احتمالا دل درد داره نفخ داره میتونی بهش شربت ضد نفخ بدی... شیر مادر بعد از یک ساعت هضم میشه اما شیر خشک دو و نیم تا سه ساعت... اگه شیر بر نمی گردونه بهش شیر خودتو بده اما اگه شیر زیاد بر می گردونه ینی زیاد بهش شیر میدی و دلیل گریش گشنگی نیست همون دل درد یا گوش درده... اگه گوش درد داشته باشه همش دستشو می بره سمت گوشش... ولی خب 26 روز گوش درد ندارن معمولا.. حتما آروغشو بگیر بعد از هر بار که شیر میدی چون خودش دل درد میاره اگه نگیری بعضی وقتا ممکنه تا 20 دقیقه طول بکشه ولی حتما بگیر... هر سه تا چهار ساعتم پوشکشو عوض کن... اگه شکمش خوب کار میکنه که چه بهتر اما اگه نه هر دو روز مقعدشو با گلیسیرین چرب کن... راجب سرشم باید بری دکتر... چن روز بعد از تولد باید متخصص ویزیتش کنه... ویزیت بعدی میشه دو ماهگی و ویزیت بعدی چهار ماهگی... اما اگه خدایی نکرده مریض شد باید زودتر بری

میخوام عاشق بشم اما.... 
2738
وقتی به خودش میپیچه احتمالا دل درد داره نفخ داره میتونی بهش شربت ضد نفخ بدی... شیر مادر بعد از یک سا ...

ممنون عزیزم 💗