2737
2734
عنوان

دعوا کردیم

| مشاهده متن کامل بحث + 588 بازدید | 39 پست
من نمیدونم چرا حالا مثلا فک مبکنید شیرینین بابا اون کسی که میاد تاپیک میزنه مریض که نیست به خدا به ق ...

من داشتم نظر ميدادم تو با يه كاربر ديگه درگير شدي بعد گفتم دعوا نكن با اون كاربر تو با منم دعوا كردي 

🌺تو تا ابد مسئول كسي هستي كه اهليش كردي🌺
تو نگران اون نباش میخوای خبرش کنم بیاد اگه خیلی ناراحتی 

حتما پیشه یه روانپزشک برو پفک جون دیگه آخرش امین آباده دیگه بیشتره!!!؟؟؟

حَواسِتو بدع بهـ #ماهتـــ چراغایـ شهر اَرزِش ندارَن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم بعد از دعوا از شوهرم جدا میخوابم. به نظر من کاریش نداشته باش. اینطوری راحت تره. میخواد جدا از تو توی تنهایی فکر کنه تا آروم بشه و خوابش ببره. مطمئن باش اگه دلش آشوب نباشه این کارو نمیکنه. بذار راحت باشه. اگه نصف شب نیومد پیشت تو برو پیشش بخواب. البته نه همیشه چون عادت میشه

بیهوده ترین روز ، روزی است که در آن نخندیده باشیم
کردم من اخه دوست تدارم زن و شوهر بی هیچ وجه جدابخوابن

شوهر من یکی دوبار اینکارو کرد اصلاااا محل ندادم بهش تو آشتی گفت چرا نیومدی پیشم منم گفتم چون وقتی لینکارو میکنی از چشمم میفتی و خداروشکر تا الان دیگه انجام نداده

2738

من اول عروسیم شوهرم جاشو جدا کرد رفتم روسرش گفتم توهیچ شرایطی حق جدا خوابیدن نداریم😠 بعداونم مث اینکه از خداش بود برگشت 😉بعدها تو دوستی هم همینو تکرار کردم.

تا اینکه یه روز من از دستش خیلی ناراحت شدم جامو جدا کردم بهم اخطار داد گفت مگه قرار نبود جا جدا نشه؟ گفت اگر بری منم جبران میکنم.

منم مث بچه های خوب دوباره برگشتم 🙂

یا من هو به کل مکان