2410
2553
عنوان

دعوا کردیم

| مشاهده متن کامل بحث + 588 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر يه بار دوبار باشه ميري بهش ميگي بيا سرجات بخواب ولي اگر هربار كه دعوا ميشه جاشو جدا ميكنه ديگه بايد تو هم بي توجه باشي از عمد اينكارو ميكنه چون ميدونه ناراحت ميشي وقتي ببينه عين خيالت نيست و كارش جواب نميده ديگه اين كارو نميكنه

🌺تو تا ابد مسئول كسي هستي كه اهليش كردي🌺
2456
2714

مگه توخاب آدم میخاد چیکارکنه؟چراباسد پیش هم باشیم.من هرگز این نصیحت و که میگن جاتونو جدا نکنید درک نکردم

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
پفك جان دلت كتك ميخواد امشب؟😂

من نمیدونم چرا حالا مثلا فک مبکنید شیرینین بابا اون کسی که میاد تاپیک میزنه مریض که نیست به خدا به قد کافی عصبی و ناراحت هستم اومدم کمک خواستم نیومدم اینا بشم مسخره که 😐😐😐

بی فایده بود امشب بخاطر اینکع منو حساس کنه هی گوشیش وانمود میکرد داره به کسی اس میده هی صدای گوشیش م ...

اولا اینه به نظر من از دعوا پرهیز کن

اختلاف نظرت با ارامش مطرح کن

من اصلا حوصله دعوا ندارم

یعنی میدونی کشش ندارم دیگه بعد ۴_۵سال

خیلی استرس بهم میده

دوما وقتی اشتی هستین حتما قول بگیر اونم گوش میده مطمین باش

بگو نزدیکی و کنار هم خوابیدن هیچ ربطی به دعوا نداره

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞
2706