2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ده روز بعد امپول بیبی چک زدم منفی بود. هیچ علایمی هم نداشتم.هیچی.

دیگه به فکر ماه بعد بودم که گفتم بذار سر 14 روز هم یه بیبی چک بزنم همینطوری. که دیدم دو خطه شد. خودم تعجب کردم. آخه سر بارداری قبلی ام کلی درد سینه و عصبی شدن و ... داشتم. 

خوش به حال اونی که خواسته اش با تقدیرش هماهنگ باشه.
2731
من ده روز بعد امپول بیبی چک زدم منفی بود. هیچ علایمی هم نداشتم.هیچی. دیگه به فکر ماه بعد بودم که گف ...

اره دیگ روز 13 ک امپول زد 10 روز بعدش ک تست جواب نمیده باید بزاری ب موعد پری ننزدیک ش....من اخه دردای عجیب غریبی دارم ک تا حالا نداشتم واس همین درمورد علایم میخاستم بدونم

من امروز صبح که روز 18 سیکلم هستم سونو واژینال دادم دکتر گفت مایع آزاد داری تخمکت آزاد شده. من پریشب ...

متب نزدیکی داشته باش شاید تخمکت تازه ازاد شده تا 48 ساعت تخمک تو رحم میمونه وشانس بارداری هست

2740
منم 7 روز پیش 2 تا اچ سی جی 5000 زدم خیلی علائمام فرق داشت حتی نوع دل دردم که امروز داشتم رفتم سونو ...

عزیز شما امپول زدی کمردرد ودل درد نداری ....من امشبم 7 شبه امپول زدم خیلی عجیب کمردرد وشکم دردم

یکی دوروز اولو داشتم البته تخمدون هام و رحمم درد میکرد انگاری که توش زخم مانند باشه بعد خوب شد فکر کردم تخمک آزاد شده دیشب از ساعت 4 صبح با دل درد و کمر درد و پا درد بیدارشدم البته خیلی شدید نبود ولی خب درد خاصی بود هی گفتم نکنه دارم پری میشم تا رفتم بیمارستا شریعتی که تشکیل پرونده نازایی بدم خودشون سونو کردن و دکتر گفت فولیت آزاد شده. البته هنوزم یکمی رحمم درد داره

یکی دوروز اولو داشتم البته تخمدون هام و رحمم درد میکرد انگاری که توش زخم مانند باشه بعد خوب شد فکر ک ...

ممنون عزیز ازجوابت....من ک 7 شبه از درد جونم به لب رسیده...دکتر نگف فولیت کی ازاد شده 

اونقدر هول شدم که یادم رفت بپرسم فقط گفت آزاده. آرههههه درداش خیلی بده ولی به فال نیک بگیر حتما داره یه اتفاقایی اون تو میوفته. من متاسفانه شوهرمم یکمی مشکل داره

از فردای آمپول تا 3 روز هر چند ساعت یبار چند لحظه حرارت بدنم بشدت بالا میرفت احساس میکردم دارم بیهوش ...

ان شاا...هردومون نتیجه بگیریم.....اگ نتیجه گرفتی حتما بیا وخبرشو بده عزیز

2706